Naujienos

Žinomi žmonės apie „Būsiu su tavim“: norėtųsi visus Lietuvoje už rankos nuvesti į šį filmą

2021 11 30

Gruodžio 7 d. (antradienį) 13 val. Pakruojo sinagogoje kviečiame į nemokamą  filmo BŪSIU SU TAVIMI peržiūrą. Įėjimas – su Galimybių pasu.

Svarbią socialinę žinutę skleidžiantis dokumentinis filmas „Būsiu su tavim“ keliauja po Lietuvą, o jį matę žinomi žmonės visi pasakoja apie tą patį norą: kad šį filmą pamatytų kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Mūsų šalies problemą – didelį savižudybių skaičių – „Būsiu su tavim“ apžvelgia iš kitos perspektyvos. Filme rodomos dvi moterys, prisidedančias prie savanoriškai sukurtos programos Kupiškio mieste, kur vietiniai gyventojai ir specialistai rūpinasi vienišiausiais ir nelaimes patyrusiais bendruomenės nariais. Mintimis apie filmą dalinasi aktoriai Dominykas Vaitiekūnas ir Aistė Diržiūtė, kino režisierius Romas Zabarauskas ir televizijos bei radijo laidų vedėja Živilė Kropaitė-Basiulė.

Artimiausiu metu filmas „Būsiu su tavim“ bus rodomas: lapkričio 26 d. Kelmėje ir Vilniuje („Kino Deli“), lapkričio 28 d. ir gruodžio 19 d. – Klaipėdoje, gruodžio 1 d. – Kėdainiuose, gruodžio 2 d. – Kaišiadoryse, gruodžio 6 d. – Šakiuose, gruodžio 7 d. – Pakruojyje, gruodžio 7, 14, 21, 29 – „Skalvijoje“ Vilniuje. Nuo šiandien filmas taip pat yra prieinamas namų kino platformose: „Nepatogus kinas“, Kino fondas, „Kino Deli“ „Skalvija“ „CGates“, „Telia“, „Žmonės Cinema“, „Garsas“.

Filmo anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=WqM5Qm3ZY4E

Apie filmą: https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1551171/zinomi-zmones-apie-busiu-su-tavim-noretusi-visus-lietuvoje-uz-rankos-nuvesti-i-si-filma

 Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos inf.