Kontaktai

Bibliotekos adresas

Vytauto Didžiojo g. 41
LT-83156 Pakruojis
Tel./faks. (8 421) 61 687

Administracija

Direktorė Romualda Kulšytė, tel. (8 421) 61 687, el. p. direktore@pakruojis.rvb.lt
Vyriausioji metodininkė Regyna Rakauskė, tel. (8 421) 61 687, el. p. Regyna.Rakauske@3erdve.lt
Vyriausioji buhalterė Angelė Ladukienė, tel. (8 421) 61 687, el. p. buhalterija@pakruojis.rvb.lt

Skaitytojų aptarnavimo skyrius

Tel. (8 421) 61 049, el. paštas j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt
Vedėja Judita Jereckienė
Vyresnioji bibliotekininkė Genė Juodytė, vyresnioji bibliotekininkė Rima Livanienė, vyresnioji bibliografė Genė Urbienė

Sinagoga

Tel. 8 675 27613, el. paštas sinagoga.biblioteka@gmail.com

Vaikų erdvė

Tel. (8 421) 61 303, el. paštas vaiku@pakruojis.rvb.lt
 Vyresnioji bibliotekininkė Lina Ramonienė, vyresnioji bibliotekininkė Birutė Šlivinskienė, vyresnioji bibliotekininkė (sinagogoje) Sigyta Kavaliauskienė, vyresnioji bibliotekininkė (sinagogoje) Gitana Maasienė

Knygų tvarkymo ir komplektavimo skyrius

Tel. ( 8 421) 61 039, el. p. komplektavimas@pakruojis.rvb.lt
Vedėja Birutė Vinciūnienė
Vyresnioji bibliotekininkė Birutė Maksimavičienė, vyresnioji bibliotekininkė Gražina Vilemaitė

Bibliotekos struktūriniai padaliniai

Linkuvos miesto padalinys – Varpo g. 16, Linkuva, Linkuvos sen.,  LT-83444 Pakruojo r. sav.,
tel. (8 421)  60 344, el. p. linkuva@pakruojis.rvb.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Rasma Mieliauskaitė, vyresnioji bibliotekininkė Nijolė Lipinskienė

Balsių padalinys – Senoji g. 9, Balsių k., Klovainių sen., LT-83475 Pakruojo r. sav.,
tel. (8 421)  42 546, el. p. Rita.Prialgauskiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Rita Prialgauskienė

Bardiškių padalinys – Vytauto Didžiojo g. 1, Bardiškių k., Žeimelio sen., LT-83362 Pakruojo r. sav.,
el. p. Gitana.Norgailiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Gitana Norgailienė

Degėsių padalinys – Mokyklos g. 2, Degėsių k., Guostagalio sen., LT-83395 Pakruojo r. sav.,

Gačionių padalinys – Beržų g. 2, Gačionių k., Klovainių sen.,  LT-83225 Pakruojo r. sav.,
el. p. Daiva.Gabriuniene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Daiva Gabriūnienė

Grikpėdžių padalinys – Darželio g. 16, Grikpėdžių k., Žeimelio sen., LT-83332 Pakruojo r. sav.,
el. p. Stanislava.Martinaitiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Stanislava Martinaitienė

Guostagalio padalinys – Centrinė g. 7, Guostagalio k., Guostagalio sen., LT-83401 Pakruojo r. sav., tel. (8 421)  48 144,
el. p. Zita.Vencloviene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Zita Venclovienė

Klovainių padalinys – Žalioji g. 19, Klovainiai, Klovainių sen., LT-83206 Pakruojo r. sav.,
el. p. Vida.Grigaliuniene@3erdve.lt
Vyresnioji. bibliotekininkė Vida Grigaliūnienė

Lygumų padalinys – Juknaičių g. 5,  Lygumai, Lygumų sen.,  LT-83306 Pakruojo r. sav.,
el. p. Raimonda.Miskuniene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Raimonda Miškūnienė

Medikonių padalinys – Miškadvario g. 7, Medikonių k., Rozalimo sen., LT-83243 Pakruojo r. sav.,
el. p. Vida.Kuzminskiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Vida Kuzminskienė

Mikoliškio padalinys – Centrinė g. 6, Mikoliškio k., Žeimelio sen., LT-83353 Pakruojo r. sav.,
el. p. Almute.Armonaviciene@3erdve.lt

Vyresnioji bibliotekininkė Almutė Armonavičienė

Pamūšio padalinys – Mokyklos g. 21, Pamūšio k., Pašvitinio sen.,  LT-83325 Pakruojo r. sav.,
el. p. Birute.Jonkuviene@3erdve.lt

Vyresnioji bibliotekininkė Birutė Jonkuvienė

Pašvitinio padalinys – Joniškėlio g. 3 Pašvitinys, Pašvitinio sen., LT-83342 Pakruojo r. sav.,
el. p. Jovita.Martisiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Jovita Martišienė

Plaučiškių padalinys – Šeduvos g. 18, Plaučiškių k., Rozalimo sen., LT-83253 Pakruojo r. sav.,

Rozalimo padalinys – Sodžiaus 2a, Rozalimas, LT-83247 Pakruojo r. sav., tel. (8 421)  43 209,
el. p. Sandra.Staneviciene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Sandra Stanevičienė

Rimkūnų padalinys – Tiesioji g. 10, Rimkūnų k., Linkuvos sen., LT-83421 Pakruojo r. sav.,
e. p. Marijus.Alencikas@3erdve.lt
Bibliotekininkas Marijus Alenčikas

Stačiūnų padalinys – M. Vasiliausko g. 7, Stačiūnų k., Lygumų sen., LT-83294 Pakruojo r. sav.,

Šukionių padalinys – Mokyklos g. 2,  Šukionių k., Lygumų sen., LT-83276 Pakruojo r. sav.,
el. p. Jolanda.Tamosaitiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Jolanda Tamošaitienė

Titonių padalinys – Ryto g. 28, Titonių k., Klovainių sen., LT-83472 Pakruojo r. sav.,
el. p. Virginija.Auksutiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Virginija Auksutienė

Triškonių padalinys – Darželio g. 18, Triškonių k., Linkuvos sen., LT-83439 Pakruojo r. sav.,
el. p. Ruta.Martysiene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Rūta Martyšienė

Ūdekų padalinys – Pušyno g. 23, Ūdekų k., Linkuvos sen.,  LT-83414 Pakruojo r. sav.,
tel. (8 421)  41 191, el. p. Mantas.Kremenskas@3erdve.lt
Vyresnysis bibliotekininkas Mantas Kremenskas

Žeimelio padalinys – E. Leijerio al. 5, Žeimelis, Žeimelio sen., LT-83379 Pakruojo r. sav.,
el. p. Virginija.Balciuniene@3erdve.lt
Vyresnioji bibliotekininkė Virginija Balčiūnienė

Žvirblonių padalinys – Rozalimo g. 11, Žvirblonių k., Rozalimo sen., LT-83334 Pakruojo r. sav.
el. p. Lina.Jonaitiene@3erdve.lt
Bibliotekininkė Lina Jonaitienė      

Almute.Armonaviciene@3erdve.lt