Naujienos

Remiantis Vyriausybės nurodymais, pakeista bibliotekos lankytojų aptarnavimo tvarka

2022 01 17

Visas bibliotekos paslaugas teikiame tik lankytojams, pateikusiems Galimybių pasą.

Reikalavimas turėti Galimybių pasą netaikomas asmenims iki 16 metų. Bibliotekos darbuotojai esant reikalui turi teisę prašyti pateikti amžių įrodantį dokumentą

Lankytojams, neturintiems Galimybių paso, teikiamos tik šios paslaugos:

  • Knygų išdavimas, lankantis bibliotekoje iki 15 min.
  • Parodų lankymas bibliotekoje ir sinagogoje.
  • Renginiai atvirose erdvėse. 
  • Asmenims nuo 16 metų, neturintys Galimybių paso, gali dalyvauti kontaktinėse neformaliojo švietimo veiklose: mokymuose, edukaciniuose užsiėmimuose.

Lankytojų prašome pateikti Galimybių pasą bibliotekos darbuotojui įeinant į bibliotekos skaityklas (interneto, periodikos) ir į renginius bibliotekos patalpose ir sinagogoje.

Vyresni nei 6 metų asmenys bibliotekos patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones: medicinines veido kaukes ar respiratorius.

Renginiuose uždarose patalpose vyresni nei 6 metų žiūrovai ar dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFR2 lygio respiratorius.

Prieš renginį vykdoma dalyvių registracija. 

Reikalavimas dėvėti kaukes ir respiratorius netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės apsaugos priemonių dėvėti negali (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių (sloga, kosulys, čiaudėjimas), bibliotekoje neaptarnaujami.