Naujienos

Atsiųsk savo mėgstamiausios knygos pristatymą ir laimėk asmeninės bibliotekos prenumeratą

2023 11 08

Mėgsti skaityti knygas? O gal nori išbandyti save vaidyboje, režisūroje, scenarijų rašyme, vaizdo klipų filmavime ir montavime? Knygos pristatymo konkursas kviečia visus neabejingus skaitymui, knygai ir kūrybai išbandyti savo jėgas ir varžytis dėl išskirtinio prizo – asmeninės bibliotekos! Iki lapkričio 20 dienos perskaityk knygą ir ją pristatyk vaizdo įrašo formatu. Nugalėtojai bus paskelbti prieš pat gražiausias metų šventes – gruodžio 20 d.

Pagrindinis prizas: trys aukščiausiais balais komisijos įvertinti knygų pristatymų autoriai (ar grupė iki 5 žmonių) gaus po 300 eurų vertės ASMENINĖS BIBLIOTEKOS PRENUMERATĄ. Asmeninės bibliotekos prenumerata – pagal laimėtojo skaitymo pomėgius atrinkti 6 rinkiniai (knygos ir kitos staigmenos), kuriuos laimėtojas gaus kiekvieno mėnesio pabaigoje. Ir taip pusę metų. Ką prenumeratos gavėjas mėgsta, bus išsiaiškinta užpildžius specialią anketą.

Skatinamieji prizai mokytojams ir bibliotekininkams: konkursas numato specialią nominaciją aktyviausiems mokytojams ir bibliotekininkams, kurie skatins savo auklėtinius ar lankytojus dalyvauti konkurse (kartu su siunčiamu pristatymu dalyviai nurodo ir asmenį, kuris juos paskatino dalyvauti konkurse). Prizus sudaro knygų ir stalo žaidimų rinkiniai. Iš viso 3 tokių rinkinių laimėtojai.
Visą informaciją, dalyvio anketą ir konkurso nuostatus rasi: Knygos pristatymo konkurso „Facebook“ puslapyje: Knygos pristatymo konkursas | Šiauliai | Facebook

Konkursą organizuoja – Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija
Konkurso partnerė – Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Pagrindinis informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija