Gruodžio pradžioje Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje lankėsi pirmų klasių mokiniai, dalyvavę edukacijoje „Išgirsk gamtos šneką“. Vaikai leidosi į pažintinę kelionę po mūsų krašto pievas ir miškus, susipažino su vaistažolėmis, jų kvapais, skoniais ir gydomosiomis savybėmis.
Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kaip atsakingai rinkti augalus, patys kūrė kvapnią arbatą, ragavo žolelių gėrimų bei gilių kavos. Edukacija tapo ne tik smagia patirtimi, bet ir prasminga pamoka apie gamtos dovanas ir būtinybę jas saugoti.
Užsiėmimus vedė mokytojos Edita Ilgavičienė ir Lina Vaitiekūnienė.