Po prabėgusios vasaros Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos darbuotojai Judita Jereckienė ir Deividas Navadunskis lankėsi Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijoje, vėl atvežę naujų knygų draugijos nariams. Kaip visada, malonu vykti ten, kur esi laukiamas. Tradiciškai, linksmai pasišnekučiuodami apie prabėgusią vasarą, kalbėdami apie knygas, jas išsirinko skaitymui, pasivaišinome arbata ir kava. Šis ketvirtadienis – skirtas knygoms, o kartu ir pažinčiai su nauju bibliotekos darbuotoju, kurio paslaugų, mokantis kompiuterinio raštingumo ir kitų medijų klausimais, tikrai prireiks ateityje. Susitikimo pabaigoje, išdalinus knygas, Deivido praktinės pagalbos prireikė draugijos pirmininkei tuoj pat... Džiaugiamės, kad esame vieni kitiems labai reikalingi.