Naujienos

Žygis po Anykščių kraštą.

2022 04 25

Balandžio 23 –ąją Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos ir jos padalinių bibliotekininkės su bibliotekos draugais  žygiavo po Anykščių kraštą.

Dvylikos kilometrų žygis - Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės atidarymo  renginys, kurį organizavo Lietuvos bibliotekininkų draugija.  Ir net visą dieną trukęs lietus nesutrukdė  pasiekti finišą. Žygyje džiugino gražūs Anykščių nacionalinio parko vaizdai, tekanti Šventoji, paukščių čiulbėjimas. Organizatorių dėmesys:  poilsio stotelėje laukė su šypsena ir karšta kava, arbata, saldumynais ir vaisiais. Pasiekusieji finišą apdovanoti atminimo medaliais,  pavaišinti karštais pietumis.

Pakruojiečių grupės  vardu dėkojame organizatoriams už puikiai  organizuotą žygį –šventę ir gerą nuotaiką. Dėkojame Pakruojo rajono savivaldybės administracijai už  suteiktą galimybę nuvykti į Anykščius ir atstovauti mūsų bibliotekos bendruomenę. Ačiū mus vežusiam  dėmesingam ir rūpestingam vairuotojui S. Jereckui, kuris  nuvežė dar ir prie Puntuko, bei medžių kelio lajos. Kur pakilusios į viršų atsisveikinom su Anykščiais.

 Vyresnioji bibliotekininkė Gražina Vilemaitė