Naujienos

Vieno paveikslo „Paslapties šydas“ paroda

2023 01 18

Apie 17 metų prie kultūros centro veikiančios suaugusiųjų dailės studijos įkūrėja ir vadovė Laimutė Veličkienė moko lankytojas piešti ir tapyti.
Studiją lanko maždaug aštuoniolika narių - pedagogės, bibliotekininkės, apskaitos specialistės, medikės, kitas profesijas turinčios moterys. Lankytojų amžius taip pat įvairus. Ne viena vaikystėje mėgo piešti, girdėjo mokytojų prognozes, kad galinti būti dailininke. Tačiau gyvenimas susiklostė kitaip, ir dailė joms liko pomėgiu. Ir jei ne L. Veličkienės pamokos bei rūpestis studijos lankytojos nebūtų tapusios tarptautinio menų festivalio „Anima mundi“ dalyvėmis. Jos kūrė ne tik Pakruojyje, bet ir Šiauliuose, Sakartvele (Gruzija). Kelinti metai bendradarbiaujama su Rundalės (Latvijos Respublika) savivaldybės dailės mėgėjų studijomis, organizuojami bendri plenerai Stačiūnuose, Linkuvoje, Panevėžio rajone, Pakruojo rajone Getautų vienkiemyje ir kt. Parodos bendros su Šiaulių suaugusiųjų dailės studija „S“.

Pastarieji studijos veiklos metai ypač aktyvūs. Bibliotekos lankytojai 2022 –aisiais metais galėjo susipažinti būtent su Laimutės studijos narių: Aidos Šiukštienės, Veronikos Bieliauskienės, Audronės Kibildienės, Onos Morkūnaitės, Audronės Savickienės tapytais paveikslais.

¬2023 –aisiais vieno paveikslo parodų ciklą pradedame nuo studijos vadovės Laimutės Veličkienės paveikslo „Paslapties šydas“.

Vartotojų aptarnavimo skyriaus vedėja Judita Jereckienė

Paroda veiks iki vasario 20 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti!