Naujienos

Kviečiame į koncertą Pakruojo sinagogoje

2022 09 16

Rugsėjo 17 d. (šeštadienį) 15:00 val. PAKRUOJO SINAGOGOJE  vyks  Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas  „Litvakų ir šiuolaikinių Izraelio kompozitorių muzika  Lietuvoje“. Maloniai kviečiame!

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras aktyviai bendradarbiauja ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulio šiuolaikiniais kompozitoriais ieškodamas naujų, įdomių kūrinių ir stengiasi juos pristatyti kuo platesnei publikai.

Bendradarbiaujant su Izraelio kompozitorių lyga, 2019 m. vyko  konkursas, kurio metu Izraelio kompozitoriai Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui siuntė savo naujausius kūrinius. Atrankos būdu  sudarius koncerto Izraelyje programą,  premjerinis koncertas buvo pristatytas  Tel Avivo muzikinei visuomenei.

Rugsėjo 17 d. Pakruojo sinagogoje klausytojai turės unikalią galimybę išgirsti  Tel Avive skambėjusią programą (2021-ųjų metų premjerą Lietuvoje!),  papildytą naujais litvakų ir Izraelio kompozitorių kūriniais.

Atlikėjai:
ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS

Koncertas – nemokamas, skirtas Europos žydų kultūros dienų (EŽKD) šventės minėjimui. Organizuotas vykdant Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos  projektą  „5 (veiklos) metai – 5 pažinimo dienos“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Pakruojo rajono savivaldybė.

Kontaktai pasiteirauti: tel. +370 670 85612, el. paštu sinagoga.biblioteka@gmail.com

Sinagogos inf.

Nuotr. Šv. Kristoforo kamerinis orkestras