Įvykę renginiai

Bibliotekos kolektyvas – viena didelė šeima

2022 08 11

Kelionės maršrutas prasidėjo Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje, kur mus pasitiko bibliotekos Inovacijų, metodikos ir informacijos išteklių centro vedėja Audronė Likienė. Likome maloniai nustebintos edukaciniu užsiėmimu “Šviesos Graffiti”. Užsiėmimo metu susipažinome su fotografija, išmokome naudotis išmaniųjų įrenginių programėlėmis, kurios padeda sukurti įdomius efektus. Mums patiems buvo suteikta galimybė tapti ir modeliais, ir fotografais, ir dizaineriais. Vaizdai, kuriuos užfiksavome fotoaparate, stebino savo šviesų efektais, meniniais ir netikėtais vaizdais.
Nustebintos nuotaikingų nuotraukų, leidomės aplankyti atnaujinto Mariaus Katiliškio atminimo kambario. Ekskursiją vedusi Toma Mikalajūnaitė supažindino su rašytojo gyvenimo ir kūrybos keliu. Išbandėme virtualius žaidimus ir viktorinas.
Kelionę po biblioteką tęsdama, gerb. Audronė, išvedžiojo visais esamais koridoriais, apsilankėme administracijos patalpose, vartotojų aptarnavimo centre, vaikų erdvėje, atvirame jaunimo centre, kraštotyros fonde. Biblioteka – didžiulė, įsikūrusi per 4 aukštus.
Paskutinis kelionės objektas - Panevėžio rajone, netoli Karsakiškio, Kakūnų kaime, įsikūręs hortenzijų parkas. Apsvaigę nuo žiedų gausos ir kvapo, Pakruojo bibliotekininkai grįžo namo. Įspūdžiai įsirėžė atminty. Geras jausmas aplankyti kolegas, pabuvoti savų darbuotojų apsupty. Nes kaip ten sakoma - „Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina bendra veikla”. – J. V. Gėtė.