01 Vaikų knygos dienos šventės proga Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvės ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos bibliotekininkės kvietė pradinukus pasižiūrėti nuotaikingo spektaklio ,,Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ (pagal V. Landsbergio knygą ,,Obuolių pasakos ir kriaušių“).

Naisių dramos teatro aktorių dovanotas (teatro mecenatas Ramūnas Karbauskis) muzikinis spektaklis su dainelėmis ir judesiu gausiai susirinkusiems pradinukams papasakojo apie obuoliukų gyvenimo džiaugsmus ir vargus. Programos metu nemokama kelione į Vilniaus nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kur vyks įvairios edukacijos, ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų apdovanoti „Žemynos“ pagrindinės mokyklos ir vaikų erdvės geriausi skaitytojai, perskaitę daugiausią knygelių.

Lygumų pagrindinės mokyklos mokinukai (mok. Dalia Rimkuvienė) pasibaigus spektakliukui spėjo pabuvoti ir vaikų erdvėje, kur, padedami vyresn. bibliotekininkės Sigytos Kavaliauskienės, skraidino dronus, stebėjo, kaip velykinius kiaušinius gamina 3D spausdintuvas.

Vaikų erdvės inf.