1 Sausio 16 d. (trečiadienį) Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvėje sulaukta svečių. Lydimi socialinės pedagogės Ingos Misiūnienės ir vedini tikslo kuo daugiau sužinoti apie Pakruojį atvyko Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos neformaliojo ugdymo „ŽEMYNOS“ TAKO VINGIAIS užsiėmimus lankantys mokiniai.


Vyresnioji bibliotekininkė Sigyta Kavaliauskienė žingeidžiam jaunimui papasakojo apie Pakruojį, pristatė miesto žymiausius objektus, lankytinas vietas. Vyko diskusija, pokalbiai. Mokiniai tikrai nustebino puikiomis žiniomis apie savo kraštą ir siekiu dar daugiau sužinoti! Apie tarpukariu klestėjusį siaurąjį geležinkelį, buvusią Petrašiūnų stotį (Pakruojo r.), didingus malūnus, dvarą, kuriame prasidėjo Pakruojo istorija ir vieną įdomiausių tarpukario statinių – ugniagesių draugijos stoginę mokiniai sužinojo peržiūrėję LRT Plius TV laidos STOP JUOSTA  dokumentinę medžiagą „Maršrutas Nr. 62". Parengtoje kraštotyrinėje parodoje, kurioje ne vien tik knygos, bet ir žemėlapiai, žurnalai, lankstinukai – mokinių laukė vaikų erdvėje sukaupta rašytinė informacija.

Pradėjus naujuosius metus kilniu tikslu pažinti savo kraštą, nuoširdžiai linkime mokiniams keliauti, ieškoti ir kuo daugiau patirti bei sužinoti!

Vaikų erdvės inf.
Nuotr. Linos Ramonienės