DSCN3259 Balandžio 28 dieną 13 val. Vaikų erdvėje įvyko Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginys „Kaip padėti pamėgti knygutes?“ Pas mus atvyko  Linkuvos vaikų l/d „Šaltinėlis“ pedagogų metodinė taryba. Mielai pasidalinome gerąja savo darbo su  darželinukais patirtimi.

Aktyviausių skaitytojų galerija, patogūs baldai knygoms ir žaislams,– viskas domino darželio darbuotojas. O kur buvus nebuvus atskubėjo Lapė. Ji susipažino su  viešniomis ir pakvietė į  pamoką, kur linkuvės žąsies plunksna rašė ant beržo tošies ir išbandė klūpėjimą ant žirnių. Po pamokos pedagogės dalyvavo  pasakos „Meškos trobelė“ vaidinime.  Buvo parodyti skaidrėse įamžinti paskutinių kelerių metų renginiai  su darželinukais, papasakota, kaip vaikus  stengiamasi sudominti knyga. Taip pat buvo pristatytos grojančios, šviečiančios, vandens nebijančios, turinčios stebuklingas lazdeles ir kt. knygos.

Netrūko klausimų apie mūsų daugiametę projektinę ir kitokią veiklą,  ypač domėtąsi, ar Vaikų erdvė bus perkelta į sinagogą? Savo ruožtu, viešnios pasidalino savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

„Šaltinėlio “darbuotojoms pristatytas naujas stendas „ Žąsiems plunksna ant beržo tošies“.