00 Pakruojo r. savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos VAIKŲ ERDVĖS bibliotekininkės balandžio 14 – lapkričio 14 d. kvietė penktų-aštuntų klasių mokinius užpildyti elektroninę anketą, skirtą išsiaiškinti paauglių skaitymo ypatumus, literatūros poreikį, požiūrį į vaikų erdvės veiklą.

Anketa buvo skelbta viešosios bibliotekos ir Pakruojo „Žemynos“ progimnazijos internetinėse svetainėse bei Facebook paskyrose.

123786979 2732854333648337 6723665749014573185 o Lapkričio 8 d. (sekmadienį) 12 val. kviečiame dalyvauti  nuotolinėje edukacijoje per „Zoom" platformą. Remiantis žymaus žydų išminčiaus Chafec Chaimo knyga „Noras gyventi", edukatorė Natalja Cheifec, supažindins su tradiciniu žydų požiūriu į tuščiažodžiavimą ir piktžodžiavimą. Edukacijoje sužinosite: kokios galimos piktžodžiavimo pasekmės? Kas yra šmeižtas ir apkalbos? Kodėl tylėjimas gali prailginti žmogaus amžių ir kada tylėti kategoriškai draudžiama?

  • „Zoom" prisijungimo duomenys –  818 4359 2273
  • Slaptažodis – 410003

Parengta pagal Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus inf.

Kad visiems vaikams užtektų torto Spalio 27 – lapkričio 30 d. Vaikų erdvėje eksponuojama nauja literatūrinė paroda, skirta  italų rašytojo Gianni'o Rodari'o 100-osioms gimimo metinėms.

Ei, knygučių smaguriai, suskubkite apsilankyti! 🎂

10 25 Helovyno dienos šurmulys patraukė ir  Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos Vaikų erdvę. Spalio paskutinę savaitę čia vyko pats tikriausias „Raganaitės Vinės iššūkis“, skirtas smalsiems, linksmiems ir žingeidiems mokinukams. Rašytojos Lauros Owen nuotykių serijos pagrindinė herojė Vinė pasirinkta neatsitiktinai, dauguma vaikų autorės knygeles skaitę ir žino, kad su šia raganaite „nuotykiai ir juokai – už kiekvieno kampo“!

DĖMESIO

05 Spalio 16 d. Vaikų erdvėje vėl sulaukta jaunųjų žemyniečių. Šįkart, gražiu oru besidžiaugdami ir margaspalvę rudens lapų puokštę dovanų rinkdami, atskubėjo 1a klasės mokinukai (mokytoja Daiva Damauskienė). Tradiciškai susipažinę su biblioteka ir visais jos „lobiais“ (knygomis, žaidimais, naujovėmis) bei linksmai pabendravę su lape Snape, mažieji bičiuliai įsigijo skaitytojų bilietus ir kiekvienas išsirinko po knygutę (kiti ir kelias!) skaityti namuose. Kad skaitant puslapiai „nepasimestų" – bibliotekininkės mokinukams padovanojo po knygų skirtuką, pagamintą išmaniuoju  3D spausdintuvu Vaikų erdvėje.  Valandėlę pasisvečiavę, svečiai išklegėjo atgal į mokyklą.

Lapė Snapė sveikina naujuosius Vaikų erdvės skaitytojus ir labai visų laukia kuo dažniau apsilankant! 🦊🦊🦊