Rugsėjo

IMG 5371 Dovanomis (pačių rinktais spalvotais klevo lapais!) nešini, smalsumo vedini, mokytojos Daivos Damauskienės lydimi  – spalio 1 d. VAIKŲ ERDVĖJE apsilankė „Žemynos" progimnazijos antrokai!

Kuo gi turtinga ir įdomi mūsų biblioteka? Atsakymas visiems aiškus – KNYGOMIS! Ne tik susipažinome su jomis – naujai gautomis ir senesnėmis, bet ir kiekvienas išsirinkome po vieną ar kelias skaitymui namuose. Beje, vieną perskaitėme ir čia, VAIKŲ ERDVĖJE, sudalyvavę edukacinėje programoje „Sensoriniai skaitymai“. 

VAIKŲ ERDVĖS naujiena – universali skaitymo programa – įgyvendinama bendradarbiaujant su Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąja biblioteka. Užsiėmimo metu vaikams atsiveria knygų skaitymo malonumas, turtinamas žodynas, lavinami sensoriniai pojūčiai ir gerinami bendravimo įgūdžiai!

Norite apsilankyti ir Jūs? Teiraukitės tel. 8 421 61303, laukiami esate visi visi.

Video reportažas „Svečiuose – antrokai!"

03

Rugsėjo 27 dieną apsilankė Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos devintokės (mokyt. Simona Čemoškaitė). Gimnazistės susipažino su bibliotekos teikiamomis paslaugomis, bibliotekininkių darbu, atliko praktines užduotis. Vyresn. bibliotekininkė B. Šlivinskienė pristatė „Vyturio“ skaitmeninę biblioteką: kaip prisijungti, surasti reikiamą knygą ir nemokamai naudotis jos fondu.

Vyresn. bibliotekininkė Birutė Šlivinskienė

pasas logo1 Skubame pasidžiaugti, kad rugsėjo 21 d. VAIKŲ ERDVĖJE suteikta pirmoji Kultūros paso paslauga – pravesta edukacinė programa „Žąsies plunksna ant beržo tošies“. Edukatorė – vyresn. bibliotekininkė Birutė Šlivinskienė. Programoje apsilankė „Žemynos“ progimnazijos antrokai.
Norite išmokti rašyti žąsies plunksna ir Jūs? Maloniai kviečiame apsilankyti! Informaciją apie programą rasite čia.
Iki pasimatymo!

Vaikų erdvės inf.

IMG 20210914 102914 Šiose knygelėse rasi atsakymus į daugybę klausimų, daug smagių piešinėlių bei žemėlapių, išmoksi ir sužinosi daug naujų dalykų. Ateik į „Gudručių“ mokyklą ir Tu.