00 Kartu su artėjančia žiema, kaip bebūtų apmaudu, kartais užklumpa įvairiausios peršalimo ligos. Lygumų pagrindinės mokyklos ketvirtokai su mokytoja Almute Vaivodienė nutarė nelaukti ir užbėgti klastūnėms ligoms už akių, apsilankant Vaikų erdvės vaistinėje. Kaip tarė,  taip ir padarė. Tik  didžiai nustebo, kad  Vaikų erdvės bibliotekininkių rekomenduojami vaistukai kiek kitokie – literatūriniai, ir tinka jie ne tik gripuojant ar sloguojant, kuomet guli lovoje, bet ir tinguliuko, išdykavimo, per didelio svajojimo bei kitoms keistoms ligoms gydyti. O pati vaistinės idėja, pasirodo,  gimė sklaidant kraštiečio rašytojo Eduardo Mieželaičio knygelę „Kirvirvyrai“. Beje, autorius šįmet švęstų 100-ąjį gimimo jubiliejų! Ir dar… O po to… Tada... Gal geriau patys apsilankykite ir sužinosite, kas ir kaip čia vyksta. Įdomu? Žvilgterėkite čia:  KIRVIRVAI

Laukiame Jūsų!

00 Pakruojo r. savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje  lapkričio 7-tą vyko mokymai darbuotojams „Sensoriniai skaitymai: kitoks skaitymas autizmo spektro ir kitų kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems vaikams“ , tą pačią dieną Vaikų erdvėje – edukaciniai užsiėmimai jauniesiems bibliotekos lankytojams. Mokymus vedė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos vyresnioji metodininkė Paulina Sprindžiukaitė bei Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus vyresn. bibliotekininkė Agnė Pranckutė.

02 Lapkričio 7-tą Pakruojo viešosios bibliotekos vaikų erdvėje lankėsi Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programos „Mokinių ugdymas karjerai“ (vadovė Greta Jasiūnienė) dalyviai – Pašvitinio pagr. m-klos mokiniai ir juos lydinti mokytoja Jūratė Aleknavičiūtė.

Be pavadinimo Skubėkit kepti pyragus, jei reikia recepto – užsukit pas mus!

Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos VAIKŲ ERDVĖ sveikina visus su PYRAGŲ DIENA!

155 Vaikų erdvėje parengta literatūrinė paroda „Auk, vaikeli, būk didutis“, skirta poetės Salomėjos Nėries 115-osioms gimimo metinėms.

Paroda veiks iki mėnesio pabaigos. Kviečiame aplankyti!

00 Pakruojo r. savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos VAIKŲ ERDVĖ nuo š. m. gegužės 31-os iki spalio 26 dienos kvietė penktų-aštuntų klasių mokinius užpildyti elektroninę anketą, skirtą išsiaiškinti paauglių skaitymo ypatumus, literatūros poreikį, požiūrį į vaikų erdvės veiklą. Anketa buvo paskelbta viešosios bibliotekos ir Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos internetinėse svetainėse bei facebook paskyrose.