IMG 20210803 104306 Vaikų erdvėje veikia literatūros ir žolynų paroda, skirta Žolinės šventei. Žolinė yra padėkos už derlių šventė, kai dėkojama Motinai Žemei, deivei Žemynai. Tačiau vienas svarbiausių šventės aspektų buvo ir yra žolynai. Čia rasite čiobrelių, gauromečio, liepžiedžių, aviečių ir kitų gydomųjų žolių pavyzdžių. Pristatomos bibliotekoje esančios knygos apie šias ir kitas vaistažoles. Paroda veiks iki rugpjūčio pabaigos, kviečiame apsilankyti.

01 Liepos 22 d. Pakruojo sinagogoje vyko kūrybinės dirbtuvės – susitikimas su rašytoju Benu Bėrantu ir autoriaus kūrybos pristatymas. Dalyvavo ir ponas Kampas... Nežinot kas jis toks? Skubėkit į VAIKŲ ERDVĘ ir ieškokit knygutės išdidžiai skambančiu „PONAS KAMPAS" pavadinimu. Beje, tai trečioji Beno Bėranto paveikslėlių knygelė jauniesiems skaitytojams, vartytojams ir paišytojams – šiltas pasakojimas apie namų jaukumo ir kūrybiško bendravimo svarbą šeimoje.

O susitikimo būta šaunaus! Dėkojame projekto rėmėjams – Lietuvos kultūros tarybai ir Pakruojo rajono savivaldybei!

Vaikų erdvės inf.

1 Nuo š. m. vasaros pradžios Juozo Paukštelio viešoji biblioteka dalyvauja Pakruojo rajono savivaldybės šeimos stiprinimo programoje, kuria siekiama skatinti šeimų gerovę Lietuvoje. Viešosios bibliotekos VAIKŲ ERDVĖ pasiruošusi įsilieti į kilniam tikslui skirtas veiklas ir jau dabar laukia apsilankant mažųjų pakruojiečių ir jų tėvelių. Smagiam laiko drauge praleidimui, siūlo susipažinti su agentūros-visos Lietuvos vaikai Pakruojo labdaros ir paramos fondo dovanotomis žaidybinėmis knygelėmis bei lavinamaisiais žaisliukais.

p Liepos 1-31 d. VAIKŲ  ERDVĖJE  eksponuojama  dokumentinė  paroda „Dievdirbys Jonas Danauskas",. skirta žymaus skulptoriaus iš Rozalimo (Pakruojo r.) 165-osioms gimimo metinėms.

Kviečiame aplankyti!

Be pavadinimo Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 25 d. atostogaujančius mokinukus kviečiame į VASAROS SKAITYMĖLIUS!

Registruokitės, skaitykite pasirinktą knygutę, pildykite skaitymo dienoraštį (tik nepamirškite jo grąžinti VAIKŲ ERDVĖS bibliotekininkei iki rugpjūčio 25 d.!) ir laimėkite!

 

000 Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos VAIKŲ ERDVĖ vykdo projektą „Edukacinė kelionė į Vaikų knygos šventę“. Jaunųjų pakruojiečių visą vasarą lauks edukacinės kelionės – kūrybinių stotelių pristatymai.  Pirmosios stotelės  „Senelio batai”  pristatymas įvyko birželio pradžioje Pakruojo sinagogoje, kurioje  mokinius pasitiko edukatorė, knygų vaikams ir jaunimui autorė Ignė Zarambaitė.