00 Rugsėjo 18 d. „Žemynos“ progimnazijos pradinukai (mokyt. Daiva Damauskienė ir Genovaitė Zarakauskienė) skubėjo į svečius pas pasaką. Mokinukai apsilankė Vaikų erdvės ir „Žemynos“ progimnazijos bibliotekininkių parengtame lėlių teatro spektakliuke „Kiškio daržovės“. Bibliotekininkėms padėjo „Atžalyno“ gimnazistės Lina Povilionytė ir Urtė Sabeckytė.

Ačiū jauniesiems žiūrovams ir jų mokytojoms už draugystę!

Nuotr. Sigytos Kavaliauskienės

 

119586026 806058546804553 3562141951366224283 n Smalsioji Vaikų erdvės Lapė Snapė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pamatė pasidalintą żinutę, kad pakruojietė gimnazistė Evelina Kazlauskaitė per metus perskaičiusi 100 knygų. Mergina tokį drąsų iššūkį priėmusi prieš metus, per savo septynioliktąjį gimtadienį. Ir jai pavyko tai įgyvendinti! Kadangi Lapė Snapė šauniąją merginą gerai pažįsta, suskubo su ja susisiekti ir pakalbinti. 📞🦊

Bizei Rugsėjo 7-30 d. Vaikų erdvėje veikia literatūrinė paroda „Pasakėlės vaikams, vanagams ir sliekams", skirta prozininko, dramaturgo Rimanto Černiausko 70-osioms gimimo metinėms paminėti.

Kviečiame aplankyti!

01 Rugpjūčio 29-osios rytmetį Pakruojo sinagogoje aidėjo vaikų balsai.  Išgirdusi, kad mieste šurmuliuoja šventė „Pajausk ETNOPULSĄ 2020“ , svečiuosna čia užsuko dzūkų liaudies pasaka „KIŠKIO  DARŽOVĖS". Juk pasaka, pasak mūsų kraštiečio kraštotyrininko Jono Švėgždos, kad ir be kojų – žingsniuoja per kalvas, miškus, per ežerus perskrenda, persikelia per upes... Mūsų tėviškėje nėra tokios jėgos, kad pasaką būtų galima nuskriausti: ji ėjo ir tebeeina!

00 Birželio pirmosiomis dienomis Vaikų erdvės bibliotekininkės kvietė jaunuosius skaitytojus dalyvauti skaitymo skatinimo konkurse „Vasaros skaitymėliai“ . Perskaitytų knygelių  rezultatus suskaičiavo Lapė Snapė. Ji ir sukvietė konkurso dalyvius į šventinį rytmetį Pakruojo sinagogoje.

dėmesio Paskutinį vasaros savaitgalį Pakruojyje šurmuliuos „PAJAUSK ETNOPULSĄ 2020“ šventė. Įsiliedama į bendrą kultūrinę miesto programą, kartu su Vaikų erdvės ir „Žemynos“ progimnazijos bibliotekininkėmis –  kviečiu jus, vaikučiai, rugpjūčio 29 d. (šeštadienį) 11 ir 13 val. į nuotaikingą lėlių teatro spektakliuką „Kiškio daržovės“. Spektakliuką Pakruojo sinagogoje kartosime du kartus, pasirinkite sau patogų laiką. Kad būtų linksmiau, kartu pakvieskite ir tėvelius, sesę, broliuką ar kiemo draugus. Visų labai lauksiu. Kuomet susitiksime – kiekvienam paspausiu leteną. Iki greito!

Lapė Snapė