1 Žmogaus būtis priklauso nuo gamtos. Visais laikais gamta ir jos gyvasis pasaulis stebino, teikė idėjų, kurias taikome savo gyvenime. O kad idėjų netrūksta Pakruojo gėlininkų klubo nariams – galite įsitikinti apsilankydami sinagogoje. Čia eksponuojama įspūdinga floristinių puokščių „Švenčių belaukiant“ paroda. Per šešiasdešimt eksponatų stebina išradingumu, žavi įvairumu, spalvingumu. Apie artėjančias didžiąsias metų šventes skelbia „Dovydo žvaigždė“, „Susikaupimas“, „Delčios šviesa“, „Kalėdinė pasaka“, į vaikystę nukeliantys „Vaikystės prisiminimai“, „Baltos Kalėdos“ ir kitos puokštės, bylojančios, kad šis būrelis vienija tikrai meną ir grožį mylinčius bendraminčius.

Parodos atidarymo metu susirinkę gėlininkų klubo nariai dalijosi kūrybine patirtimi, svečiai – grožėjosi eksponatais. Muzikos garsais popietės dalyvius pasveikino Linkuvos gimnazistė Marija Kacilevičiūtė. „Pakruojo gėlininkų klubas ne kartą lankėsi įvairiose parodose, svečiavosi pas tautodailininkę Zitą Adomaitiene, bendrauja su žymiomis Šiaulių floristėmis Nelda Šutaite ir Justina Stočke,. Per ilgus klubo gyvavimo metus - sukaupta nemažai patirties. Tad kilo mintis surengti savo darbų parodą. O kodėl nepabandžius? Ir tada pasidarė baisu...“ – kalbėjo parodos iniciatorė, gėlininkų klubo vadovė Audronė Kibildienė. Pasidžiaugusi kūrybingais gėlininkų klubo nariais, padėkojusi visiems už bendrystę, vadovė palinkėjo nestokoti gerų minčių, gražių darbų, tvirtos sveikatos ir svajonių, kurios pildytųsi ne tik per šventes, bet ir kasdien. Už padovanotą šventišką nuotaiką puokščių autoriams dėkojo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė ir Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė.

Norintiems apžiūrėti Pakruojo gėlininkų klubo floristinių puokščių „Švenčių belaukiant“ parodą, o galbūt ir pasisemti idėjų, kaip patiems pasipuošti namus - kviečiame apsilankyti Pakruojo sinagogoje. Paroda veiks iki gruodžio 14 d. Laukiame Jūsų!

Bibliotekos inf.
Nuotr. Akimirkos iš floristinių puokščių „Švenčių belaukiant“ parodos pristatymo.