Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

20191031Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

 Mokymosi metu Jūs išmoksite:
- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.
- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.
- saugiai naršyti internete,  ieškoti ir rasti aktualios informacijos.       
- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.
- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.
 Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.
 
Registruotis į mokymus galite telefonu (8 421) 61 049 arba el. paštu j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt arba užeiti į savo artimiausią biblioteką.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite   https://www.prisijungusi.lt/

1 2

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

paroda1 Gruodžio 6 d. Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos skaitykloje atidaryta ir iki sausio 5 d. veiks rajono bibliotekininkių kraštotyros darbų paroda. Joje eksponuojamas 61 darbas, pateikiantis medžiagą apie Pakruojo kraštui nusipelniusius žmones, kaimų, miestelių istorijas, svarbesnius kultūros įvykius ir faktus. Daugiausia darbų gauta iš Klovainių padalinio vyresn. bibliotekininkės Vidos Grigaliūnienės. Parodoje eksponuojama šešiolika jos darbų. Klovainietės darbai išsiskiria ne tik gausa, bet ir savo apimtimi bei pasirinktų temų svarbumu ir jų gilumu. Norėčiau keletą išskirti ir paminėti. Tai „Klovainiai periodiniuose leidiniuose. 1856-1939“, „Klovainių Švč. Trejybės bažnyčia“, „Klovainių miestelio senosios kapinės“, „Klovainiečių šuliniai“. „Klovainių miestelis: vienos gatvės istorija“.

Maloniai kviečiu apsilankyti ir susipažinti su mūsų darbuotojų kraštotyros darbais.

Genė Juodytė Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė kraštotyrai