kai atradome namus Knygoje „Kai atradome namus“ bestselerių autorė Susan Mallery kelia klausimą apie šeimą. Kas yra šeima - žmonės, kuriuos jungia kraujo ryšiai ar tie, kuriuos suveda atsitiktinumas arba sąmoningas pasirinkimas.

Patyrusi ne vieną gyvenimo smūgį, Delani Holbruk nepasiduoda ir stengiasi atsitiesti - ji pradeda mokytis ir yra pasiryžusi keistis. Pirmiausia - nustoti varvinti seilę į kostiumuotus vyrus. Bėda ta, kad vienas iš jų, Malkolmas Karlesas, toks patrauklus, kad vargu ar pavyks nekreipti į jį dėmesio. Tačiau ar galima pasitikėti žmogumi, kuris nebendrauja su seserimis? Pasirodo, Malkolmo istorija kur kas sudėtingesnė…

Kai dvidešimt šešerių Kelė Smit sužino, kad turi vyresnį brolį ir jaunėlę seserį, ji nežino, kaip elgtis... Kelė trokša tylos ir ramybės – ką tik kalėjimo bausmę atlikusi mergina žino, kad vienatvė yra nemalonus, tačiau saugus pasirinkimas.

Brolis, Malkolmas, prabangoje užaugęs šeimos verslo paveldėtojas, tėvo įpėdinis, niekad negalvojo, kad prie šeimos pietų stalo atsiras du nauji žmonės, su kuriais teks... dalytis palikimu.

Dvylikametę Keirą auklėjo gatvė ir giminystės ryšys jai nesuprantamas.

misteris mačeris Ar mobilioji pažinčių programėlė nuves prie altoriaus, o gal... baigsis dar vienu nakties nuotykiu?

Ši knyga "Misteris Mačeris" – apie stingdančius, iš proto vedančius vienišus vakarus ir kava kvepiančius bei aistra dvelkiančius pasimatymus, ne kartą pasibaigusius giliuoju O! Apie ją – trisdešimtmetę gundytoją Emą ir jos dešimt itin veržlių bei atkaklių medžiotojų vyrų, pakėlusių ją iki debesų ir ne kartą sutriuškinusių į mažiausias daleles. Apie niekam nematomą, be galo paslaptingą ir spalvingą vienoje labai karštoje mobiliojoje pažinčių programėlėje verdantį gyvenimą. Apie Tave, mano mielas liepsnojantis drauge, kuris kaip šešėlis persekiojai mane pastaruosius penkerius metus. Tik ar gali būti, kad likimas ne šiaip sau mus suvedė?

Tikros istorijos, kurių nepasakotum bet kam, kurias skaitant ne kartą nurausi, nes galbūt... atpažinsi save.

tikrieji balandžiai Balandis Naminis ūkyje garsėjo kaip tas, kuriam ne visi namie. Juk jis mėgo persirenginėti! Bet išaušo diena, kai jį surado karvelis Didžiagurklis ir pakvietė prisijungti prie ypatingų balandžių būrio. Jie – stiprūs, lankstūs ir greiti. O svarbiausia – jie gaudo blogiukus ir padeda visiems, kam prireikia pagalbos!

Du jauni amerikiečiai – rašytojas Andrew McDonaldas ir dailininkas Benas Woodas – kviečia nerti į linksmų įvykių balą, iš kurios be juoko ir geros nuotaikos neišlipsite.

Knyga "Tikrieji balandžiai nebijo pavojų" skiriama jauniesiems skaitytojams ir visiems, kurie palaiko balandžius.

Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris

katidzė – O kada plauksime vandenyje? – pasidomėjo Rūtė.
– Nenoriu nieko girdėti apie vandenį, – tarė Katidzė.
– Aš ir toliau plauksiu čia, ant smėlio. Taip žymiai saugiau.

Vaikų namų prižiūrėtoja panelė Larson niršta – per dvidešimt penkerius darbo metus jai dar neteko matyti tokio išdykusio ir neklaužados vaiko kaip Katidzė. Siaubinga mergaitė!

Bet jei paklaustume vaikų nuomonės, greitai išgirstume, kokia Katidzė sumani, paslaugi, gera, kiek ji prisigalvoja pokštų ir nuotykių. Pati geriausia žaidimų draugė!
Ten, kur Katidzė, nėra laiko nuoboduliui. O ir jos pačios laukia visai nepaprastas gyvenimas. Koks?
Tuojau sužinosi!

Iš švedų kalbos vertė Dovilė Gėgžnaitė

lobių ieškotojai – Ši skrynia prakeikta!.. Virš jos kabo... auksinio... drakono... prakeiksmas! Jeigu ją paimsi, visi žūsite! – sušnabždėjo iš paskutiniųjų, vėl neteko sąmonės ir išleido paskutinį atodūsį.

Kai esi tikras nuotykių mėgėjas, atrodo, kad beprotiški nutikimai tiesiog patys tave susiranda. Taip nutinka ir Bartekui, Anei, Merei Džeinei, Džimui ir Martinui, kurie jau seniai pagarsėję savo gebėjimais atskleisti ne vieną nusikaltimą. Nenuostabu – vienąkart susižavėjęs istorijos ir archeologijos slėpiniais, tampi itin pastabus detalėms. Tad kai iš aukciono ir muziejaus pavagiami japonų paveikslai, vaikai greitai susipranta, kad šie sutapimai tikrai ne atsitiktinumas...

Tai istorija ne tik apie praeities galvosūkius ir teisybės paieškas, bet ir apie nepaprastus išbandymus, kurie ne taip sunkiai įveikiami, kai turi tikrų bendraminčių draugų.

Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

tikėkimės geriausio „Oušeno vienuoliktuko“ ar „Itališko apiplėšimo“ gerbėjams - trileris „Pakibę“, pasakojantis tikrai įvykiais paremtą beprotiško apiplėšimo istoriją.

Samis ilgą laiką vertėsi smulkiais nusikaltimais, tačiau sukūręs šeimą ir susilaukęs dukros, jis pasiryžo atsisveikinti su kriminalinę praeitimi ir užsiimti verslu. Tačiau kai sumanytas sandoris nueina vėjais, Samis supranta, kad nežino, kaip pasirūpinti savo artimaisiais.

Ne ką lengvesnis ir Mišelio gyvenimas. Nuo pilietinio karo Libane jo šeima pabėgo į Švediją, jis augo sostinės priemiesčiuose apsuptas skurdo bei smurto. Jis pasiruošęs atversti švarų savo gyvenimo lapą, tačiau praeitis taip lengvai niekur nedingsta.

Niklas visad troško būti žmonių dėmesio centre. Vaikydamasis svajonę jis apkeliavo visą pasaulį, tačiau ir toks gyvenimo būdas pasirodė pernelyg nuobodus. Jis trokšta adrenalino.

Zoranas yra verslo pasaulio autoritetas. Jis pažįsta daug įtakingų žmonių, o sandorius tvirtina rankos paspaudimu. Iš Jugoslavijos kilęs vaikinas turi aiškų gyvenimo tikslą - bet kokia kaina tapti turtingu.

Ir Aleksandra… Ji – priežastis, dėl kurios keturi vyrai pasirengę įsilaužti į pinigų saugyklą Stokholme. Planas apgalvotas iki smulkmenų. Viskas paruošta. Tereikia pasiimti po žeme sukrautus pinigus ir mėgautis gyvenimu.

Tačiau ar jie visi yra tie, kuo dedasi? Atsakymo į šį klausimą nėra net tada, kai sraigtasparnis su plėšikais ir 39 mln. kronų pakyla į tamsią Stokholmo padangę. Kokias paslaptis slepia kiekvienas ketveriukės narys ir kas ta moteris, sujaukusi jų gyvenimus?

Romaną „Pakibę“ įkvėpė tikra istorija, kai nusikaltėliai 2009 m. apiplėšė „G4S“ pinigų saugyklą Stokholme – manoma, kad pagrobta suma buvo tikrai didelė, nes už informaciją buvo siūloma daugiau nei pusė milijono eurų. Nusikaltimas įvykdytas nepriekaištingai. Policijos pareigūnus nusikaltėliai atkirto minomis ir spygliuotomis grandinėmis. Karinės oro pajėgos atsisakė padėti, motyvuodamos tuo, kad tai – civilių reikalai. Galiausiai paaiškėjo, kad informacija apie planuojamą nusikaltimą į viešumą buvo nutekėjusi dar prieš mėnesį, tačiau niekas jos rimtai nevertino. Vėliau sučiupti septyni įtariamieji buvo paleisti, neįrodžius jų kaltės.