prieraisusis zaidimas kaip spresti vaiku elgesio problemas 1 Vaikų raidos psichologė Aletha Solterm savo knyga „Prieraišusis žaidimas. Kaip spręsti vaikų elgesio problemas žaidžiant, juokiantis, ir užmezgant su jais ryšį“ tiesia pagalbos ranką pasimetusiems tėvams. Leidinys padės išspręsti didžiąją dalį drausmės problemų, kurios kyla vaikams nuo gimimo iki dvylikos metų. Svarbiausia tai, kad psichologė skatina atsisakyti bausmių bei apdovanojimų sistemos ir siūlo įtraukti į auklėjimą specialius žaidimus, kurie padės puoselėti ryšį su savo vaiku.

Kiekviena mama ar tėtis savo vaikui nori tik geriausio. Tačiau net ir susipažinę su daugybe informacijos apie atžalų auklėjimą, ne visi ją moka taikyti konkrečiose situacijose. Psichologė Aletha Solterm pasirengusi padėti ir priminti, kad drausminti vaikus galima ne tik keliant balsą, baudžiant ar papirkinėjant pažadais. Ji siūlo pasitelkti prieraišiuosius žaidimus ir taip nesunkiai bei su gera nuotaika užmegzti bendradarbiavimą su vaikais.

Knyga „Prieraišusis žaidimas. Kaip spręsti vaikų elgesio problemas žaidžiant, juokiantis, ir užmezgant su jais ryšį“ suskirstyta į skyrius, kurie skirti konkrečioms vaikų bėdoms spręsti. Žaismingas ir revoliucinis požiūris į tėvystę parodys kaip bendrauti su vaiku neprimetant jam savo pranašumo. Taip pat padės mažinti brolių ir seserų konkurenciją, raminti agresyvų elgesį, spręsti namų darbų ar miego keliamas problemas.

latvija artimiausias atostogu rojus gurmaniski savaitgaliai Atraskite kitokią Latviją – baltišką, skanią ir modernią! Ji gali tapti šios vasaros Jūsų kelionių topu!

Su šiuo informaciniu leidiniu teks pakeliauti po visus regionus, pajausti jų skirtumus, sužinoti jų naujienas ir įdomybes. Latvija ir Lietuva – dvi baltiškos sesės, tačiau labai skirtingos. Vien pajūrio latviai turi penkiskart daugiau nei lietuviai. Rašytojas Vytautas Almanis, kuris gyvena Latvijos pasienyje ir dalijasi leidinyje savo įžvalgomis bei prisiminimais, pastebi, kad nei vienas lietuvis nesigiria turintis sodybą Latvijos pajūryje, kur jaučiasi tarsi rojuje. Kodėl, visiems suprantama, kad nepavydėtume.

Tačiau, čia viskas taip arti, kad jeigu nori pabūti vienumoje ir neįprastoje vietoje, leiskis į kelionę palei jūrą. Jei turi laiko, pėsčiuok nors visus beveik 500 kilometrų! Beveik rojus pavargusiam nuo civilizacijos žmogui, norinčiam natūraliai izoliuotis ir pajusti tikrą poilsį harmonijoje su gamta.

Kaimyninėje šalyje klesti daugybė vyninių, naminukės ir kitų gėrimų gamintojų, kviečia atvykti ir degustuoti, pajausti skirtingus skonius, ragauti jų užaugintos produkcijos ir skanių natūralių valgių. Įsivaizduokite sodybą, kurioje kviečiama degustuoti valgių ir gėrimų iš česnakų, kitur viskas su čili pipiriukais, šaltalankiais, įvairiausiais kepiniais. O sūrių sūrių įvairovė! Kur dar vaismedžių, gėlių rūšių gausa!

virusas galvoje Mūsų psichika programuojama kasdien, ir tą poveikį patiriame nuolat. Kas mus priverčia pirkti vienokias ar kitokias prekes? Kodėl įsimename reklamą? Kodėl vienų verslas vos kvėpuoja, tuo tarpu jų konkurentai klesti?

Dėl visko kalti memai – virusinės mintys, pavergiančios žmonių sąmonę ir priverčiančios paklusti valią bei protą. Memai jums „liepia“ pirkti tai, ko nereikia. Memai jus priverčia elgtis taip, kaip normaliam žmogui anaiptol netinka. Memai gali išvesti iš proto ar net nužudyti.

Richardo Brodie‘o knyga "Virusas galvoje" atskleidžia, KAIP APSAUGOTI savo psichiką nuo nepageidaujamų „programų“. Ir kaip to išmokyti kitus...

Melas egzistuoja todėl, kad esate pripratę viską priimti taip, kaip jums pateikiama, nesigilindami į tyrimus, neabejodami, neapmąstydami, neanalizuodami.
Jeigu nustojate galvoti, jumis labai lengva manipuliuoti.
Dėl jūsų pasitikėjimo egzistuoja melo imperija.
Ir ji karaliaus tol, kol prabusite.
Mąstykite!

laukiniai zaidimai mano motina jos meiluzis ir Amazon, The Washington Post ir Library Journal„Laukinius žaidimus" įrašė į Geriausių 2019 metų knygų sąrašus, ji jau išversta į keletą kalbų, ekranizavimo teises įsigijo kompanija Chernin Entertainment.

Karštą liepos naktį Menkių kyšulyje Eidrijenę pažadino motinos Malabaros ištarti šeši paprasti žodžiai: „Benas Sauteris ką tik mane pabučiavo." Ir tą lemtingą naktį keturiolikmetė paauglė iš mylimos dukters virto geriausia drauge, patikėtine ir bendrininke.

Charizmatiškoji Malabara visa esybe neria į slaptą ryšį su geriausiu vyro draugu ir jai reikia dukters pagalbos. Apsvaiginta motinos pasitikėjimo, Eidrijenė tampa nuodėmingos meilės romano dalyve, lyg patyrusi sąmokslininkė padeda planuoti meilužių susitikimus ir nuslėpti tiesą. Ji meluoja visiems: patėviui, broliui, Beno žmonai, draugams, netgi savo mylimiesiems. Užuot kaip bendraamžės pati išgyvenusi pirmuosius jausmus, sukasi motinos aistrų sukeltuose verpetuose.

Egocentriškos Malabaros – nuostabios kulinarės, kelionių ir maisto žurnalistės – įtaka dukrai turėjo žlugdančių pasekmių. Prireikė ne vienų metų, kad Eidrijenė išsigydytų depresiją, nutrauktų netinkamus santykius ir nukirptų bambagyslę. Talentingai parašyta prisiminimų knyga „Laukiniai žaidimai" tapo jos išsilaisvinimo ir gijimo dalimi.

košmaras Pasaulinio bestselerio „Hipnotizuotojas“ autoriaus romanas.

Yra dalykų, kurie nesibaigia netgi po mirties...

Kai kurių žmonių geriau nesutikti, nes didžiausios svajonės gali virsti žiauriausiu prakeiksmu. Kai kurių kontraktų geriau nepasirašyti, nes sąlygas gali tekti vykdyti netgi po mirties...

Prie Stokholmo krantų dreifuojančiame laive randama mirusi jauna moteris. Specialistai nustato, kad jos plaučiai pilni jūros vandens, bet vandens pėdsakų nėra ant drabužių ir kūno. Ar gali būti jog moteris nuskendo laive? Kitą dieną prabangiame bute aptinkamas pasikoręs vyras. Niekas negali paaiškinti, kaip vyrui pavyko pasiekti aukštoje palubėje kabančią kilpą, kai aplinkui nėra jokių daiktų, ant kurių galima pasilypėti. Gal tai ne savižudybė, o žmogžudystė? Ar šios dvi keistos mirtys susijusios? Detektyvas Jonas Lina imasi pavojingo, įtempto ir netikėtų posūkių kupino tyrimo.

Jis įsiskverbia į tamsiausias jūsų mintis. Tada paverčia jas realybe.

spejimas „Įspėjimas“ – beprecedentis Donaldo Trumpo prezidentūros užkulisių portretas iš anoniminio vyriausiojo pareigūno lūpų, kurio pirmieji įspėjimo žodžiai apie šalies prezidentą sukrėtė JAV sostinę.

2018 m. rugsėjo 5 d. leidinys „The New York Times“ paskelbė bomba tapusį straipsnį ir žengė itin neįprastą žingsnį, suteikdamas savo rašytojui anonimiškumą. Apibūdintas tik kaip „aukštas prezidento Donaldo Trumpo administracijos pareigūnas“, autorius pateikė liudytojams įžvalgą apie Baltųjų rūmų chaosą, administracijos nestabilumą ir žmones, savo darbe siekiančius suvaržyti Donaldo Trumpo beatodairiškus impulsus, kol jie nepažengė per toli.

Artėjant 2020-ųjų metų rinkimams, Anonimas ir vėl pasisako. Šioje knygoje autorius dar labiau praskleidžia uždangą, siūlydamas atidžiau pažvelgti į Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą ir jo veiklą. Anonimas dalijasi paslaptimis, kurias Donaldas Trumpas bei jo artimiausia aplinka norėtų kuo giliau paslėpti ir leidžia suprasti, kad prezidento pirštai prikišti ten, kur jų tikrai neturėtų būti.