0 Sausio 24 d. (penktadienį) 18 val., sausio 25 d. (šeštadienį) 12 val. ir 16 val. kviečiame į režisieriaus Jānis Nords filmą „Pasiutusi meilė“ (Latvija, Lenkija, Lietuva, 2018).

Patyręs sunkią avariją, per kurią neteko kojos, buvęs policininkas Didzis pradeda auginti kovinius šunis. Jo žmona Jana dirba medicinos sesele sporto mokykloje ir užmezga romantinius santykius su 17 metų jaunuoliu Robertu. Didzis pradeda įtarti žmoną neištikimybe ir jų santuoka yra ties iširimo riba. Viską dar labiau komplikuoja, kai jo trys vokiečių aviganiai pabėga ir pradeda terorizuoti aplinkinius. Šios susipynusios istorijos kuria įtampos kupiną atmosferą nykiame rudeniniame Latvijos kraštovaizdyje.

Įtampos ir santykių dramos kupinas latvių režisieriaus Jānis Nords filmas „Pasiutusi meilė“ atskleidžia laukinę žmogaus prigimtį. Tamsus psichologinis trileris akcentuoja agresyvų vyriškumą ir atveria žiūrovui giliausias žmogaus baimes. Filmas pasižymi įtaigia pasakojimo struktūra ir tobulai auginama įtampa.

Pavydas, įtarinėjimai, nepasitikėjimas ir viską vainikuojanti baimė - „Pasiutusi meilė“, tai griūvančių santykių ir nevaldomų žvėriškų aistrų paveikslas.

Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais
Žanras: drama, trileris
Trukmė: 1val. 40 min.
Cenzas: N-13 (7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda)
Kaina:
Suaugusiam – 3,00 Eur
Moksleiviui – 2,00 Eur