768x1094 1 07cbda279b Sausio 17 d. (penktadienį) 18 val., sausio 18 d. (šeštadienį) 12 val. ir 16 val. kviečiame į režisieriaus Klimo Šipenko nuotaikingą komediją „Tarnas" (Rusija, 2019).

 

Grigorijui jau seniai jūra iki kelių, o gyvenimas panašus į rojų žemėje. Prabangūs automobiliai, gražiausios moterys, audringas naktinis gyvenimas – viskas ranka pasiekiama čia ir dabar. Jam negalioja jokios taisyklės, jokie draudimai, jokie apribojimai. Juk visus didesnius ar mažesnius nesklandumus galima užglaistyti, o jeigu situacija nepataisoma – ją visuomet pataisys dideli pinigai arba turtingo tėtuko ryšiai. Išdaužyti restoranų langai, narkotikai, baudos už vairavimą išgėrus, naktys areštinėse – visi įkalčiai bus panaikinti akimirksniu. Paskutinis sūnelio nuotykis oligarcho kantrybės taurę perpildė su kaupu. Policininko sumušimas ir pabėgimas iš įvykio vietos – rimtas nusikaltimas, už kurį gresia ilgi mėnesiai belangėj. Supratęs, kad kalėjimas iš sūnaus „žmogaus nepadarys“ tėvas imasi genealaus perauklėjimo plano...

Išlepintam oligarcho sūneliui iš naujo teks mokytis paprastų gyvenimo taisyklių: vertinti kiekvieną savo poelgį, mokytis ne tik kalbėti, bet ir išklausyti bei patikėti, kad pasaulyje egzistuoja tikra meilė.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais
Žanras: komedija
Trukmė: 1val. 49 min.
Cenzas: N-13 (7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda)
Kaina:
Suaugusiam – 3,00 Eur
Moksleiviui – 2,00 Eur