20191120 Lapkričio 29 d. 16.00 val. Pakruojo sinagogoje vyks nemokama paskaita - dirbtuvės Gydanti meilė: ką apie meilę sau privalo žinoti kiekviena moteris? Maloniai kviečiame


Nemokamos paskaitos-dirbtuvių metu lektorė kviečia į svarbių atsakymų erdvę, kurioje pasakojama ir diskutuojama apie tai, ką apie meilės sau ugdymą privalo suprasti kiekviena moteris, norinti, kad kasdienių žingsnelių kelionė priartintų ją prie savęs, užuot atitolinusi. Lektorės teigimu, svarbiausia moteriai, kuri nori būti sveika ir laiminga  – išmokti kasdienybėje būti ir pasitikėti savimi, o ne laikytis kažkieno sukurtų idealų, kurie dažnai verčia atsižadėti ir pamiršti savo norus. Moteris kasdien turi dirbti su savimi, kad ne tik būtų laiminga, bet ir jaustų pilnatvę.

PASKAITOJE-DIRBTUVĖSE SUŽINOSIME:️
•    Kas yra meilė sau ir kas meilė sau nėra?
•    Kokias didžiausias klaidas darome meilės sau kelyje?
•    Kas yra per stipri meilė kitiems ir kada ji kenkia pačiai moteriai?
•    Kodėl jokie išoriniai sėkmės atributai nepadeda užkamšyti vidinės tuštumos?
•    Kokią įtaką mūsų meilės sau suvokimui padarė santykis su mama?
•    Kaip atrasti sveiką balansą tarp meilės sau ir meilės kitiems?
•    Meilė sau santykiuose su vyru - kada ji padeda, o kada - ne?
•    Kokiais kasdieniais veiksmais ir praktikomis kuriami sveiki meilės sau įpročiai?

Raminta Lapinskaitė (www.ramintalapinskaite.lt) – saviugdos trenerė, rašytoja, knygos „Meilė sau, arba kuo atrakinamos moters savivartės durys“ autorė, egzistencinio koučingo specialistė, VšĮ „Sąmoningų santykių studija“ bendraįkūrėja. Nuo 2014 m. psichologė specializuojasi individualiame ir grupiniame moterų konsultavime saviugdos klausimais. Ekspertinės sritys – moterų saviugda, savivertė, emocinė laisvė.
„Puikiai žinau, kad meilė sau yra viso gyvenimo kelias, tačiau kartu ji ir kasdienių mažų žingsniukų kelionė savęsp. Daugybei moterų jau padėjau žengti šiuos svarbius, gerą savijautą ir emocinę sveikatą laiduojančius žingsniukus, išmanau šiame kelyje mums kylančias kliūtis ir iššūkius, žinau, kas padeda, o kas kenkia - todėl kviečiu susitikti ir nuogai patyrinėti šią mums visoms gyvybiškai svarbia temą“, – teigia autorė.

Renginio organizatorės – Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.