87479e1bc75484f97cbe784556eeb82c Lapkričio 10 d. (penktadienį) 18 val. kviečiame į kino seansą Pakruojo sinagogoje. Jūsų dėmesiui nuotaikinga komedija „Pasiklydę Paryžiuje“ (2016).

Kanados bibliotekoje dirbanti Fiona sulaukia tetos laiško iš Paryžiaus. Ji akimirksniu susikrauna kuprinę į Prancūzijos sostinę, kad išgelbėtų 88-erių senolę Martą. Tačiau pasibeldusi į buto duris ji randa tuščius namus ir nugirsta kaimyną, kad Marta vieną rytą išėjo ir negrįžo. Fiona lieka viena nepažįstamame mieste. Vieną nelaimę keičia kita katastrofa: ji pameta kuprinę su drabužiais, pargriūva, šlampa po lietumi, bet vis tiek pasikliauja intuicija. Galiausiai prie Senos susipažįsta su mielu, droviu ir po tiltais snaudžiančiu klajokliu Domu. Vienišas vyrukas tampa Fionos gidu.

„Žavingoje, dinamiškoje ir romantiškoje „slapstick“ komedijoje tarp linksmų pokštų, modernaus šokio elegancijos, gatvės cirko humoro, bežodžių gegų, juoko pro ašaras nostalgiškai prisimenamos senosios legendinės prancūziškos komedijos ir atgaivinamos nebyliosios Holivudo komedijos. Ir taip gera regėti trumpą, bet mielą Pierre’o Richardo sugrįžimą.“ (E. Pukšta)

Komedija
Režisierius - Fiona Gordon, Dominique Abel
Prancūzija, Belgija (2016)
Originalo kalba: prancūzų k., anglų k.
Subtitrai: lietuvių k.
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Bilietų kaina:
Suaugusiems: 3 Eur
Moksleiviams: 2 Eur
Ikimokyklinio amžiaus: 1Eur