Jau antrus metus iš eilės Elektronikos platintojų asociacija (EPA) kartu su Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamu projektu „Bibliotekos pažangai 2“ organizuoja aplinkosauginę akciją „Atsakingas skaitytojas“, prie kurios kviečiame prisijungti viešąsias bibliotekas ir jų bendruomenes!

Jau šiandien prasideda registraciją į visą lapkričio mėnesį vyksiančią akciją, kurios metu bibliotekose kviesime rūšiuoti elektronines atliekas (senas baterijas ir mobiliuosius telefonus).

Akcijoje dalyvaujančios bibliotekos ragins savo lankytojus bei darbuotojus išmesti elektronines atliekas į specialias EPA surinkimo dėžes, kurias į bibliotekas pristatys iniciatyvos organizatoriai (bibliotekas, kurios vis dar turi ir naudoja surinkimo dėžes, pristatytas praėjusių metų projekto metu, kviesime šias dėžes naudoti ir šiemet).

Aktyviausių bibliotekų laukia vertingi prizai! Daugiausiai baterijų bei mobiliųjų telefonų surinkusioms 2 bibliotekoms bus įteikta po plokščiaekranį televizorių, o bibliotekai nugalėtojai – ekskursija pas elektronikos tvarkytojus, kur galėsite sužinoti ir pamatyti, kaip yra saugiai šalinamos ir perdirbamos elektroninės atliekos!

Kaip ir pernai, bibliotekų darbuotojai turės galimybę dalyvauti „aktyviausio ragintojo“ nuotraukų konkurse ir gauti individualius prizus už aktyvumą skatinant socialinę atsakomybę bei aplinkosaugą savo bendruomenėje.

Detalią informaciją apie aplinkosauginį projektą kviečiame skaityti konkurso nuostatose.

Registruotis į akciją „Atsakingas skaitytojas“ kviečiame spalio 10-23 dienomis.

Registracijos anketą rasite: http://bit.ly/2dEKsmq