vyturys Seniausia Lietuvoje specializuota vaikų ir jaunimo literatūros leidykla „Vyturys“, atgimsta elektroninėje erdvėje.
Pakruojo rajono savivladybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka 2016 metais savo skaitytojams suteikia galimybę naudotis skaitmenine „Vyturio“ biblioteka, kurioje galima pasirinkti elektronines knygas vaikams ir jaunimui iš daugiau nei 170 „Vyturio“ katalogo knygų.

Skaitytojai, atėję į Pakruojo r. savivaldybės Juozo Paukštelio viešąją biblioteką ir prisijungę prie svetainės www.vyturys.lt per bibliotekos bevielio ryšio tinklą, nuo šiol gali nemokamai skaityti pateikiamus kūrinius per asmeninius mobiliuosius įrenginius bei kompiuterius (planšetinius, nešiojamus).
Pasirinktą elektroninę knygą galima skaityti tame pačiame įrenginyje ir išėjus iš bibliotekos patalpų, o taip pat tada, kai nėra interneto ryšio (namuose, autobuse, kavinėje, parke ar kitose skaitymui patogiose vietose). Kaip skaityti „Vyturio" skaitmenines knygas išjungus bevielį ryšį.
Skaitymas turi būti tęsiamas tame pačiame naršyklės lange, į kurį buvo parsiųsta knyga. Būdamas ne bibliotekos patalpose ir suvedęs www.vyturys.lt į naują naršyklės langą skaitytojas jau pateks į mokamą svetainės versiją.
Perskaitęs elektroninę knygą ir pageidaujantis  naujos „Vyturio“ knygos, skaitytojas turi vėl ateiti į biblioteką ir susiranda kitą knygą www.vyturys.lt svetainėje.