DSCN1129 „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Tryliktą kartą vykstančiais knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius rašytojų kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.
Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvė teikė paraišką akcijos „Metų knygos rinkimai 2017“ vaikų kategorijos knygų penketukui įsigyti.
Labai džiugu, kad akcijos organizatorių paskirtos knygelės jau atvyko į vaikų erdvę! Mažųjų skaitytojų bibliotekoje laukia Evelinos Dociūtės „Laimė yra lapė“, Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“, Gaja Guna Eklė „Brolis, kurio nereikėjo“, Rebeka Una „Aš esu Tomas, seklys“, Virgio Šidlausko „Ulfas ir stebuklinga barzda“. Turėdamos pilną šių knygų komplektą – vaikų erdvės bibliotekininkės 2018 metais numatė renginių bei edukacijų ciklą, skirtą knygelių pristatymui ir viešinimui.


Kartu su akcijos „Metų knygos rinkimai 2017“ organizatoriais, kviečiame vaikų erdvės skaitytojus aktyviai dalyvauti renkant ne tik vaikų ar paauglių metų knygas, bet ir suaugusiųjų bei poezijos kategorijų. Daugiausiai skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2018 metų vasario mėnesį. Balsuoti galima iki 2018 m. vasario 18 d. šiais būdais:

  • interneto svetainėje:

http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt

„Metų knygos rinkimams“
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51
01504 Vilnius

Būkime tikri bibliotekos bičiuliai tapdami prasmingos akcijos dalyviais!
Nuotr. Vaikų kategorijos knygų penketukas jau laukia savo skaitytojų Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvėje!