Laisvai prieinamos duomenų bazės

  • Nacionalinės Bibliografijos Duomenų Bankas (NBDB). Kaupiami straipsniai nuo 2003m.  http://nbdb.libis.lt/
  • Lietuvos integrali bibliotekų informacinė sistema libis logo . Knygų paieška http://www.libis.lt/

  • Pakruojo Juozo Paukštelio bibliotekos kompiuterinis katalogas (Bibliotekos katalogas).
  • Lietuvos periodinės spaudos bibliografinė straipsnių bazė 1994–2002 m. (archyvas). Bazėje yra 768 087 įrašai. Nuo 2003 metų įrašais bazė nepildoma. Jie kaupiami Nacionalinės bibliografijos duomenų banko (NBDB) Analizinės bibliografijos posistemyje. Keipkitės į darbuotoją Interneto skaitykloje. (Prieiga tik bibliotekoje)
  • Mykolo Romerio universiteto elektroniniai mokslinės informacijos ištekliai: MRU eBooks elektroninių knygų duomenų bazė ir MRU leidžiami mokslo žurnalai

Prenumeruojamos Lietuvos duomenų bazės

  • Infolex  - duomenų bazėje pateikiami Lietuvos teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai. Taip pat čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios etikos komisijos sprendimais ir kitais dokumentais.
    Prisijungimo vardo ir slaptažodžio teirautis skaityklos darbuotojo.
    Lietuviška teisinė duomenų bazė Infolex užprenumeruota Kultūros ministerijos lėšomis.

Prenumeruojamos užsienio duomenų bazės (anglų kalba)

 EBSCO Publishing 
   
Tai visatekstės, referatinės ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų, verslo, vadybos klausimais. EBSCO Publishing duomenų bazėse viso teksto leidinius galima skaityti keliais formatais: PDF, HTML, XML.
Prieiga iš bibliotekos tinklo: http://search.ebscohost.com
Prieiga su individualiu slaptažodžiu: http://search.ebscohost.com/cpidlogin.asp?custid=s7046211
Skaitytojai, pageidaujantys gauti individualius slaptažodžius ir dirbti ne bibliotekoje, prašome rašyti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , skambinti tel.  (8 421) 61049 ir nurodyti savo vardą, pavardę, skaitytojo bilieto numerį arba atvykti į biblioteką.
 

NAXOS Music Library 

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją.
Galima jungtis iš bibliotekos tinklo http://biblioteka.naxosmusiclibrary.com
Suteikiami individualūs slaptažodžiai nutolusiems vartotojams.
Pastaba. Vienu metu duomenų baze naudotis gali iki 6 vartotojų, todėl baigus darbą, nepamirškite paspausti raudoną mygtuką Log-Out puslapio viršuje.

Vartotojų dėmesiui!

Prenumeruojamų duomenų bazių duomenys gali būti naudojami tik asmeninėms mokslo ir savišvietos reikmėms. Griežtai draudžiama kopijuoti visatekstę informaciją dideliais kiekiais į asmeninį kompiuterį, perduoti duomenis tretiesiems asmenims, talpinti į internetą ar naudoti komerciniams tikslams

Dėl prieigos prie duomenų bazių iš namų prisijungimo slaptažodžių kreipkitės į bibliotekos darbuotoją, tel. (8 421) 61 049 arba el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   

Maloniai kviečiame naudotis