Pristatome atnaujintą portalą „iBiblioteka“ – didžiausią bibliotekinę sistemą Lietuvoje. Naudotis juo labai paprasta, tiesiog sekite apačioje pateiktus nurodymus! (dėl testavimo darbų galimi laikini sistemos trikdžiai. Atsiprašome už nepatogumus).

Jeigu kyla sunkumų registruojantis, skambinkite telefonu (8 421) 61 049 arba teiraukitės bibliotekoje.

corona

nuo rugsėjo 13 d. - visos bibliotekos paslaugos tik turintiems
Galimybių pasą ir vaikams iki 16 metų.


Neturintiems Galimybių paso:
išduodame knygas (užtrunkant bibliotekoje ne ilgiau, kaip 15 min.),
leidžiame aplankyti parodas.
Renginiai - tik atvirose erdvėse.

Bibliotekoje vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis 1 metro saugaus atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus).
Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ir/ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Neaptarnaujame lankytojų, turinčių ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių kaip karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
Prašome laikytis rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

Ačiū už supratingumą. Būkime sveiki, saugokime save ir kitus!

Juozo Paukštelio viešoji biblioteka 2021–2023 m. dalyvauja Pakruojo r. savivaldybės vykdomoje smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir pagalbos smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims teikimo programoje. Ta tema bibliotekoje ir jos padaliniuose galima rasti informacijos, kur kreiptis patyrus smurtą, patyčias ir kt. Numatytos ir įvairios veiklos.

Spalio 8 d. sinagogoje vyko paskaita (mokymai) „Prekyba žmonėmis Lietuvoje – formos ir pagalba nukentėjusiems“. Lektorė – Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimų centro (KOPŽI) vadovė Kristina Mišinienė apžvelgė dažniausiai pasitaikančius žmogaus išnaudojimo metodus bei formas. Supažindino su pagalbos teikimo būdais, pasidalino gerąja patirtimi. Pasidžiaugusi, kad ir bibliotekos domisi prevencine programa, pakvietė Juozo Paukštelio viešąją biblioteką ir jos padalinių darbuotojus tapti KOPŽI organizacijos ambasadoriais.

Spalio 16 d susitikimas su rašytoja Asta Padagaite ir autorės knygos „Sadistas“ pristatymas NEĮVYKS. Renginys nukeliamas į lapkričio 27 d. Atsiprašome.

Viešosios bibliotekos skaitykloje veikia knygų paroda „Už teisę gyventi be smurto“.

Judita Jereckienė, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

smurkukas   smrkukas3   smurkukas 2