Pristatome atnaujintą portalą „iBiblioteka“ – didžiausią bibliotekinę sistemą Lietuvoje. Naudotis juo labai paprasta, tiesiog sekite apačioje pateiktus nurodymus! (dėl testavimo darbų galimi laikini sistemos trikdžiai. Atsiprašome už nepatogumus).

Jeigu kyla sunkumų registruojantis, skambinkite telefonu (8 421) 61 049 arba teiraukitės bibliotekoje.

corona

nuo rugsėjo 13 d. - visos bibliotekos paslaugos tik turintiems
Galimybių pasą ir vaikams iki 16 metų.


Neturintiems Galimybių paso:
išduodame knygas (užtrunkant bibliotekoje ne ilgiau, kaip 15 min.),
leidžiame aplankyti parodas.
Renginiai - tik atvirose erdvėse.

Bibliotekoje vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis 1 metro saugaus atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus).
Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ir/ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Neaptarnaujame lankytojų, turinčių ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių kaip karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
Prašome laikytis rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

Ačiū už supratingumą. Būkime sveiki, saugokime save ir kitus!

Smurtui 2

Juozo Paukštelio viešoji biblioteka 2021–2023 m. dalyvauja Pakruojo r. savivaldybės vykdomoje smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir pagalbos smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims teikimo programoje. Ta tema bibliotekoje parengta visa informacija, kur kreiptis patyrus smurtą, patyčias ir kt. Numatytos ir įvairios veiklos.  
Spalio 8 d. 10:30 val. Pakruojo sinagogoje kviečiame į susitikimą–mokymus „Prekyba žmonėmis Lietuvoje – formos ir pagalba nukentėjusiems“.
Dalyvauja:  Kovos prekyba žmonėmis ir išnaudojimų centro (KOPŽI) vadovė Kristina Mišinienė bei Šiaulių skyriaus soc. darbuotoja Toma Vaitekūnė.

Spalio 16 d.  susitikimas su rašytoja Asta Padagaite ir autorės knygos „Sadistas“ pristatymas neįvyks. Renginys nukeliamas į lapkričio 27 d. Atsiprašome

Vietų skaičius ribotas, maloniai prašome į renginius registruotis  iki spalio 7 d.
tel. (8 421) 61 049,  arba e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Įėjimas tik su Galimybių pasu.

Judita Jereckienė, skaitytojų apt. sk. vedėja