Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

20191031Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

 Mokymosi metu Jūs išmoksite:
- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.
- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.
- saugiai naršyti internete,  ieškoti ir rasti aktualios informacijos.       
- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.
- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.
 Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.
 
Registruotis į mokymus galite telefonu (8 421) 61 049 arba el. paštu j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt arba užeiti į savo artimiausią biblioteką.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite   https://www.prisijungusi.lt/

1 2

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

Šimkus Alfredas Šimkus, g. 1936 m. liepos 23 d. Šiauliuose.
Pedagogas, ilgametis kultūros darbuotojas, publicistas, visuomenininkas.
1958 m. baigęs Šiaulių pedagoginio instituto lietuvių kalbos ir literatūros fakultetą, 1958–1961 m. dirbo Vėžionių septynmetės mokyklos (Prienų r.) direktoriaus pareigose, 1961–1969 m. vadovavo Punios vidurinei mokyklai (Alytaus r.).
1969–2004 m. - Pakruojo rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas.
„Žiemgalos“ kraštiečių draugijos prezidentas (2003–2009), nuo 2009 m. – viceprezidentas.
Lietuvos kultūros fondo valdybos narys.
Spaudoje paskelbė per 200 straipsnių kultūros, švietimo, visuomenine tematika.
Parašė ir išleido knygas: „Laiko žingsniai“ (2007 m.), „Ties Švedės vingiais“ (2015 m.),  „Palikę brydę“ (2020 m.).
Ačiū visiems balsavusiems

laiko ties svedes palike