Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

20191031Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

 Mokymosi metu Jūs išmoksite:
- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.
- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.
- saugiai naršyti internete,  ieškoti ir rasti aktualios informacijos.       
- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.
- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.
 Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.
 
Registruotis į mokymus galite telefonu (8 421) 61 049 arba el. paštu j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt arba užeiti į savo artimiausią biblioteką.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite   https://www.prisijungusi.lt/

1 2

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

dok148 1 Nuo 2018 m. balandžio mėn. asociacijos „Langas į ateitį“ ir partnerių vykdomam projektui „Prisijungusi Lietuva“ jau gerokai įpusėjus, vertinimo komisija apžvelgusi ir įvertinusi vykdomo projekto pirmosios pusės rezultatus, organizavo konkursą, kuriuo siekė išrinkti projekto „Prisijungusi Lietuva“ šauniausią 2019 m. skaitmeninį konsultantą-bibliotekininką. Projekto partnerių vertinimo komisija įvertino projekte dalyvaujančių bibliotekų šių veiklų rezultatus: įsitraukimas ir kūrybingas dalyvavimas teminėse akcijose „Senjorų dienos internete 2018 ir 2019“, „Saugesnio interneto savaitė 2019“, „Skaitmeninė savaitė 2019“, projekto e. skautų veiklos koordinavimas, o taipogi aktyvumas socialiniuose tinkluose bei skaitmeninių lyderių ir konsultantų Facebook grupėje.


Projekto „Prisijungusi Lietuva“ konkurso vertinimo komisija kiekvienoje apskrityje atrinko šauniausių rezultatų projekto veiklose pasiekusią biblioteką. Džiaugiamės, kad Šiaulių apskrities nugalėtoja tapo Pakruojo Juozo Paukštelio viešoji biblioteka. Labiausiai prisidėjusi prie puikių bibliotekos rezultatų aukščiau įvardintose projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklose įvertinta konsultantė–bibliotekininkė Genė Urbienė.

Bibliotekos inf.