Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

20191031Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

 Mokymosi metu Jūs išmoksite:
- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.
- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.
- saugiai naršyti internete,  ieškoti ir rasti aktualios informacijos.       
- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.
- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.
 Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.
 
Registruotis į mokymus galite telefonu (8 421) 61 049 arba el. paštu j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt arba užeiti į savo artimiausią biblioteką.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite   https://www.prisijungusi.lt/

1 2

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

DSCN7372   Pakruojo Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir jos padaliniai  šiemet jau ketvirtąjį kartą pakvietė skaitytojus dalyvauti tradicinėse respublikinio masto skaitymo skatinimo varžytuvėse „Vasaros skaitymo iššūkis 2019“. Šio projekto organizatoriai – Lietuvos apskričių viešosois bibliotekos.


             Šiemet jame dalyvavo daugiau kaip 16 tūkst. žmonių, kurie iš viso perskaitė per 74 tūkst. knygų.
             Džiaugiamės, kad į šį projektą įsijungė ir mūsų rajono bibliotekos ir jų skaitytojai. Pagal perskaitytų knygų ir visas užduotis įveikusių dalyvių skaičiu Šiaulių regione Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka su savo padaliniais užėmė antrąją vietą. „Skaitymo iššūkį“ priėmė 286 pakruojiečiai. Visas užduotis įveikė 170 skaitytojų, perskaitė 1 140 knygų.  Aktyviausiai dalyvavo Šukionių padalinio (vyresn. bibliotekininkė Jolanda Tamošaitienė) – visas užduotis įveikė 32 skaitytojai. Šios bibliotekos skaitytojams ir atiteko projekto organizatorių skirtos dovanos – knygos, o visiems rajono skaitytojams suvenyras „Šviečianti knyga“.
          Ačiū, kad dalyvavote iššūkyje. Ačiū, kad skaitote. Linkime nepamiršti skaitymo džiaugsmo.

Bibliotekos inf.
Nuotr. Rimos Livanienės