Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

20191031Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

 Mokymosi metu Jūs išmoksite:
- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.
- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.
- saugiai naršyti internete,  ieškoti ir rasti aktualios informacijos.       
- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.
- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.
 Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.
 
Registruotis į mokymus galite telefonu (8 421) 61 049 arba el. paštu j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt arba užeiti į savo artimiausią biblioteką.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite   https://www.prisijungusi.lt/

1 2

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

DSCN6422 Spalio 4 d. Pakruojo Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ antroji mokymų dalis, tema „Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai. II ciklas“, skirta skaitmeniniams lyderiams, konsultantams ir bibliotekininkams. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos kompiuteristas, lektorius Tomas Skiauteris supažindino su ateities technologijomis: kaip skaitmeninės technologijos pakeis pasaulį ir kiekvieno žmogaus gyvenimą, kaip turime būti tam pasirengę, kaip mobiliosios programėlės gali padėti dirbant komandoje, organizuojant renginius, atliekant finansines operacijas ir panašiai. Susitikimo metu diskutuota apie išmaniuosius įrenginius, robotus, dronus, inžineriją ir jų naudą kasdieninėje veikloje.

Šie mokymai – tai viena iš projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

DSCN6429