Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

mokymaiProjektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

DSCN62292 Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos informacijos skaitykloje veikia pakruojietės Danutės Matuzevičienės nėrinių paroda.


Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo Viltis" narė ir savanorė Danutė Matuzevičienė nerti pradėjo dar ankstyvoje vaikystėje. Būdama 7-oje klasėje nusinėrė pirmąją suknelę sau. Talentą ir didelį norą nerti perėmė iš savo močiutės, kuri buvo auksinių rankų nėrėja. Kruopštumo, tvarkingumo ir kūrybingumo reikalaujantis užsiėmimas Danutei tiesiog sielos atgaiva. Jos namuose ne vien nertos servetėlės, lovų užtiesalai, bet ir jos suknelės. Į bendriją „Pakruojo Viltis" Danutė atkeliauja kone kas dieną ir užsiima mėgstama veikla, o kai tik prireikia kam iš bendrijos narių pagalbos, visada skuba padėti.
Maloniai kviečiame nėriniuose atrasti sielos harmoniją ir gyvenimo džiaugsmą... pažiūrėti, pasigrožėti, o gal ir pabandyti nunerti savo gyvenimo nėrinį. Paroda veiks iki rugsėjo 30 d.