Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

20191031Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

 Mokymosi metu Jūs išmoksite:
- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.
- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.
- saugiai naršyti internete,  ieškoti ir rasti aktualios informacijos.       
- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.
- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.
 Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.
 
Registruotis į mokymus galite telefonu (8 421) 61 049 arba el. paštu j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt arba užeiti į savo artimiausią biblioteką.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite   https://www.prisijungusi.lt/

1 2

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

plakatas LT amandos 2019 m. kovo 06 d. (trečiadienį) 10 val. Pakruojo sinagogoje vyks Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleivių keramikos  darbų parodos „Talismanas Lietuvai“ atidarymas (mokytoja Deimantė Skurdenienė).

Kviečiame apsilankyti!


Pasak mokytojos Deimantės Skurdenienės, kūrybiniame procese dalyvavo ir darbus kūrė I, II, III ir IV klasių gimnazistai. Sukurta ir parodoje dalyvauja penkiasdešimt keturi darbai, kurti įvairiomis keramikos technikomis. Temai atskleisti idėjų ieškota įvairiuose šaltiniuose. Darbuose galime įžvelgti baltišką pasaulėjautą, prisirišimą prie gamtos. Menama Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės didybė, pilys, Gediminaičių dinastija. Darbai liudija, kad mokiniams aktuali kovų už laisvę, tautos didvyrių tema. Tradicijos ir tautodailė, dailūs raštai ir ornamentai puošia ne vieną darbą, parodydami prisirišimą prie mūsų šaknų. Mokiniams taip pat svarbi ir šiandieninė Lietuva. Įžvelgdami tautos išsibarstymo, gamtos problemas jie visgi mato ateities perspektyvas ir išlieka didžiausiais Lietuvos sirgaliais.

Bibliotekos inf.