Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina Kultūros ministerijos ir Nacionalinės bibliotekos projektą Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje. Projektas tęsis iki 2021 m. Lietuvos bibliotekas bendram tikslui suburiančio projekto tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei interneto teikiamomis galimybėmis, skatinti susidomėjimą programavimu, inžinieriniais mokslais bei skaitmenine kūryba.

2019 m. kovo 2 d. rašytojui kraštiečiui Juozui Paukšteliui sukako 120 metų. Dvidešimt pirmus metus skaičiuojame, kai Pakruojo bibliotekai suteiktas rašytojo Juozo Paukštelio vardas.

Rašytojas Juozas Paukštelis bei jo kūryba turi didelę reikšmę Pakruojo kraštui, nes joje išliko tokie svarbūs regiono kultūrinį ir istorinį identitetą saugantys elementai, kaip ryškūs dialektizmai, liaudiški posakiai bei žodžiai būdingi mūsų regionui – Pakruojo krašto kaimo vaizdai, tradicijos, istoriniai įvykiai.

mokymaiProjektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

SAM 3833 Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo Viltis" nariai, artėjančių švenčių proga, linki kiekvienam žmogui rasti laiko ir parašyti laišką Kalėdoms...


Tegul tas laiškas susideda ne iš raidžių ir žodžių... Tegul tai būna laiškas iš ramių vakarų su šeima, iš nuoširdžių pokalbių su geriausiu draugu, iš ilgų pasivaikščiojimų gamtoje, iš skanios kavos puodelio ar geros knygos puslapio... Parašykit laišką Kalėdoms iš to, kas kelia Jums džiaugsmą! Juk laimę susikuriame patys, todėl susikurkime laimingą Kalėdų laukimą...

Radus laisvą minutę, maloniai kviečiame aplankyti Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje eksponuojamą bendrijos „Pakruojo Viltis“ narių darbelių parodą „Laiškas Kalėdoms".