IMG 0002 Lapkričio 5 d. pirmą kartą Lietuvoje organizuota projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” teminė akcija „Senjorų dienos internete 2018“. Akcijos tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.
Dalyvauti joje kviečiami ne tik senjorai, bet ir visi, norintys geriau išmokti dirbti su informacinėmis technologijomis.


Šiandien pakruojiečiai stebėdami tiesioginę transliaciją apie e.sveikatą, sužinojo, kaip galima užsiregistruoti pas gydytoją, internetu užsisakyti vaistų ar paskaityti naudingų patarimų apie sveiką gyvenseną ir t. t. Visą tai išbandė praktiškai prie kompiuterių. Įgytas žinias įtvirtino prie kompiuterių, spręsdami testą.

Projektą „Prisijungusi Lietuva“ įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Nacionaline biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Rytoj, lapkričio 6 d. 11 val. kviečiame į antrąją tiesioginę transliaciją „Laisvalaikio informacija internete".

Maloniai lauksime!

Viešosios bibliotekos informacija