KONKURSO SKELBIMAS Lapkričio 6 d. (antradienį) 12 val. Pakruojo Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje vyks „Didžiojo knygų pristatymo konkurso“ atrankinis turas.

Nori dalyvauti? Registruokis telefonu (8 421) 61049 arba rašyk į bibliotekos Facebook paskyrą iki lapkričio 1 d. Registruodamasis nurodyk mokyklos pavadinimą, klasę, dalyvausi vienas ar su grupe ir kokią knygą pristatysi.

Dalyvių laukia šaunūs prizai ir staigmenos!

Patarimai Knygų pristatymo konkurso dalyviams:

1. Prisimink, kuri knyga Tau paliko tokį didelį įspūdį, kad užvertęs paskutinį puslapį nuoširdžiai nuliūdai ir pagalvojai – ne, tik ne pabaiga! Galbūt tai ta knyga, apie kurią turėtum papasakoti ir kitiems?

2. Užsuk į biblioteką, gerai pasidairyk po lentynas. Atrask tokią knygą, kuri Tave vilioja labiausiai. Kelis vakarus praleisk pasinėręs į naują istoriją, susidraugauk su ja, ir… pristatyk tą knygą konkurse!

3.Baiminiesi dalyvauti vienas? Ne bėda – pasikviesk savo bičiulį ar bičiulę! Beje, galite būti net aštuoniese. Nepamirškite savo komandos pavadinimo :)

4. Svarstai, kaip knygą pristatyti? Atsiduok fantazijai. Dainuok, šok, piešk, vaidink, skaityk ar sportuok. Gali daryti viską – svarbu tik tai, kad Tavo pasirodymas atskleistų, kodėl pasirinkai būtent šią knygą.

5. Prisimink, kad komisija vertins ne tik Tavo knygos pristatymo originalumą bei išradingumą, bet atsižvelgs ir į tai, kokią knyga pasirinkai pristatyti. Tai turėtų būti visapusiškai vertinga knyga, tad nesidrovėk pasitarti su savo mokytoja ar tėvais. Niekuomet negali žinoti – gal jų patarimai Tau labai pravers…

6. Kai jau žinosi, kurią knygą pristatysi (ar darysi tai vienas, ar su savo komanda), būtinai užsiregistruok (jei nežinai, kur tai padaryti, pasiteirauk bibliotekininkės arba mokytojos). Nurodyk savo vardą, pavardę, žmonių skaičių (taip pat jų vardus bei pavardes). Nepamiršk ir savo telefono numerio. Visi šie dalykai labai svarbūs.

O toliau – sėkmės! Tegul laimi šauniausi knygų skaitytojai!

Konkurso globėja – Ieva Narkutė-Šeduikienė
Konkurso organizatorius – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
Konkurso rėmėjai: LR kultūros ministerija, JAV ambasada Lietuvoje, Valstybinis Šiaulių dramos teatras
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba