ae1277e3daa3ce1662eda18d5ffeadff Spalio 5 d. (penktadienį) 18 val. kviečiame vaikus ir jų tėvelius į Pakruojo sinagogą pasižiūrėti šeimai skirtą  prancūzų režisieriaus Clovisꞌo Cornillacꞌo nuotykių filmą „Gražuolė ir Sebastianas: draugai visam gyvenimui“ (2017).


Daugelis jaunųjų „Kino pavasario“ žiūrovų prisimins prieš kelerius metus į jaudinančius nuotykius Šveicarijos kalnuose kvietusį guvų berniuką Sebastianą ir jo baltąją šunytę Gražuolę. Naujojo filmo nuotykiai prasideda ten, kur baigėsi senieji. Gražuolė dabar – jau trijų pūkuotų šuniukų mama, o Sebastianas – ūgtelėjęs narsus dvylikametis. Jo tėtis su nauja žmona ruošiasi kraustytis į Kanadą, tačiau Sebastianas nenori palikti senelio namų. Be to, netikėtai atsirado problemų: iš niekur apsireiškė ankstesnis Gražuolės šeimininkas Jozefas, grasinantis susigrąžinti ją ir jos šuniukus. Sebastianas leisis į kvapą gniaužiančius nuotykius, padarys daugiau, nei manė galįs, kad apsaugotų savo geriausią draugę ir jos vaikus.

„Jaudinanti pasaka neregėto grožio kalnų fone apie narsą ir draugystę - užburs pačius mažiausius, jų tėvelius ir senelius didžiojo ekrano magija.“ (A. Račaitytė)

Filmas prancūzų kalba su lietuvišku įgarsinimu
Prancūzija, 2017
Žanras: nuotykių, šeimai
Trukmė: 97 min.
Cenzas: įvairaus amžiaus žiūrovams
Kaina:
Suaugusiam – 3,00 Eur
Moksleiviui – 2,00 Eur
Ikimokyklinio amžiaus – 1,00 Eur