Vartotojų dėmesiui!
Informuojame, kad  nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. biblioteka šeštadieniais nedirbs.
Vartotojus  aptarnausime pirmadieniais–penktadieniais 8.00–18.00 val.
Vaikų erdvėje – 9.00–18.00 val.
Norime priminti,  kad knygas galite grąžinti bet kuriuo paros metu
Knygų grąžinimo dėžėje, esančioje prie bibliotekos įėjimo.

NeregėtaRugpjūčio 13–29 dienomis Pakruojo sinagogoje veiks  Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva".
Parodos autorius Marius Jovaiša – fotografas ir leidėjas, verslininkas, aktyvaus gyvenimo būdo skleidėjas. Nuo 2006 metų jo įsteigta leidykla „Unsees Pictures“ leidžia unikalias oro fotografijų knygas apie Lietuvą ir kitas pasaulio šalis (Meksiką, Belizą, Kubą). 2008-aisiais pristatytas pirmas albumo „Neregėta Lietuva" leidimas išverstas į 11 kalbų, Mariaus Jovaišos nuotraukų parodos surengtos beveik 40 šalių.

00 Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos salėje atidaryta pakruojietės tautodailininkės,  pedagogės Gitanos Kokmanienės tapybos paroda „Nuotaikų mozaika".
Devyniolikoje spalvingų įvairaus dydžio drobių vyrauja ryškūs potėpiai ir gamtos motyvai.
Kaip atidarymo metu sakė G. Kokmanienė, gamta jai yra pats gražiausias modelis. O nuolatinės spalvos - raudona ir mėlyna, taip pat - žalia. Be šių spalvų Žeimelio žemės ūkio mokyklos dailės ir technologijų mokytoja neįsivaizduoja savo kūrybos.
 
Parodos autorė - tautodailininkų sąjungos narė nuo 1994 - ųjų metų. Įstojo į ją, kaip tekstilininkė. Tapyba susidomėjo studijuodama Šiaulių universitete. Į Pakruojo kultūros centro suaugusiųjų dailės studijos (vadovė Laimutė Veličkienė) veiklą ji įsitraukė kaip tapytoja.
Nuolat dalyvaujančiai rajono tautodailininkų parodose Gitanai Kokmanienei ši personalinė ekspozicija - pirmoji. 
 
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Judita Jereckienė