20180308 Pakruojo Juozo Paukštelio Viešosios bibliotekos Vaikų erdvėje nuo kovo 6 dienos lankytojai kviečiami dalyvauti VŠĮ „Kūrybos ir inovacijų laboratorijos" inicijuotame projekte "SkaitMENINIS muziejus". Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Apsilankiusiųjų laukia galimybė „pajusti“ eksponatus, kurie pateikiami naudojant papildytos realybės techniką, kuomet įvairūs eksponatai atgyja ir ima sąveikauti su žiūrovais.

Norintys apsilankyti naujame ir gal kiek netikėtame skaitmeniniame muziejuje turi turėti išmanųjį telefoną (veikia tik su Android). Tam, kad atgaivintumėte statišką plakatą, Jums į telefoną iš Google Play parduotuvės reikės atsisiųsti nemokamą mobilią programėlę. Tada nukreipti telefono kamerą į norimą objektą ir pamatysite, kaip realus pasaulis susimaišo su virtualiu. Neturintys asmeninių išmaniųjų įrenginių – nenusiminkite, ateikite ir sprendimą rasime bibliotekoje.

Pirmieji skaitmeniniame muziejuje pabuvojo ir viską praktiškai išbandė Lygumų pagrindinės mokyklos pradinukai. Prisijunkite ir Jūs!
Išsamesnė informacija telefonu 8 (421) 61303 arba Juozo Paukštelio VB Vaikų erdvėje.

Bibliotekos inf.
Sigytos Kavaliauskienės nuotr. Lygumų pagrindinės mokyklos mokinukai – pirmieji skaitmeninio muziejaus lankytojai