trispalves dovana m 12981Kviečiame dalyvauti Prezidentės ir Suomijos moterų akcijoje „Lietuva –100 – Sveikas, mažyli“ – megzti kojines mažyliams. Rankdarbiai bus skirti visiems 2018 m. gimusiems mažyliams – naujai mūsų šalies kartai, kuri Lietuvai atneš sėkmę ir gerovę.
Rankdarbių laukiame visose rajono bibliotekose.

Vartotojų dėmesiui!
Informuojame, kad  nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. biblioteka šeštadieniais nedirbs.
Vartotojus  aptarnausime pirmadieniais–penktadieniais 8.00–18.00 val.
Vaikų erdvėje – 9.00–18.00 val.
Norime priminti,  kad knygas galite grąžinti bet kuriuo paros metu
Knygų grąžinimo dėžėje, esančioje prie bibliotekos įėjimo.

Be pavadinimo Kovo 9 d. (penktadienį) 18 val. ir kovo 10 d. (šeštadienį) 14 val. ir 16 val. - kviečiame į kino seansus Pakruojo sinagogoje. Jūsų dėmesiui lietuvių režisierių Ronaldo Buožio ir Roko Darulio kino filmas „Rūta“ (2018).


Šis dokumentinis filmas – tai žvilgsnis iš labai arti į vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių̨, leidžiantis užmesti akį į Rūtos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą. Kamera seka Rūtos pasiruošimą Rio olimpinėms žaidynėms Plimute ir Tenerifėje, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus. Su Rūta kalbėsimės apie nelengvą laikotarpį po Rio varžybų ir kokia yra šių pasiekimų kaina.

Filmo kūrėjai – artimi Rūtos draugai, kuriems šį savo karjeros etapą sportininkė leido dokumentuoti iš labai arti. Išskirtiniai interviu su Rūtos treneriais ir šeima atskleis daug nežinomų merginos gyvenimo faktų ir padės suprasti, kodėl Rūta – viena geriausių plaukikių pasaulyje, bei viena mylimiausių sportininkų savo šalyje.
Lietuva, 2018
Žanras: dokumentinis
Trukmė: 1 h 24 min
Dialogai: lietuvių k., anglų k.
Subtitrai: lietuvių k.
Cenzas: įvairaus amžiaus grupėms
Bilietų kaina:
Suaugusiems: 3 Eur
Moksleiviams: 2 Eur
Ikimokyklinukams: 1 Eur