Vartotojų dėmesiui!
Informuojame, kad  nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. biblioteka šeštadieniais nedirbs.
Vartotojus  aptarnausime pirmadieniais–penktadieniais 8.00–18.00 val.
Vaikų erdvėje – 9.00–18.00 val.
Norime priminti,  kad knygas galite grąžinti bet kuriuo paros metu
Knygų grąžinimo dėžėje, esančioje prie bibliotekos įėjimo.

NeregėtaRugpjūčio 13–29 dienomis Pakruojo sinagogoje veiks  Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva".
Parodos autorius Marius Jovaiša – fotografas ir leidėjas, verslininkas, aktyvaus gyvenimo būdo skleidėjas. Nuo 2006 metų jo įsteigta leidykla „Unsees Pictures“ leidžia unikalias oro fotografijų knygas apie Lietuvą ir kitas pasaulio šalis (Meksiką, Belizą, Kubą). 2008-aisiais pristatytas pirmas albumo „Neregėta Lietuva" leidimas išverstas į 11 kalbų, Mariaus Jovaišos nuotraukų parodos surengtos beveik 40 šalių.

PhotoGrid 1515582319410 Gruodžio 27 dieną Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos darbuotojai rinko darbo tarybą. Į tarybą buvo išrinktos vyresn. bibliotekininkė kraštotyrai Genė Juodytė, Vaikų erdvės vyresn. bibliotekininkės Gitana Maasienė ir Birutė Šlivinskienė. Vėliau paaiškėjo, kad į tarybą buvo neteisėtai pasiūlyta, o vėliau ir išrinkta Gitana Maasienė. Ji bibliotekoje dirba trumpiau nei šešis mėnesius. Naujajame Darbo kodekse numatyta, kad tarybos nario darbo santykiai su darbdaviu turi trukti ilgiau kaip 6 mėnesius. Esant tokiai situacijai, G. Maasienės vietą užėmė atsarginių tarybos narių kandidatų sąraše buvusi ir tarp jų rinkimuose daugiausia balsų gavusi Medikonių padalinio vyresn. bibliotekininkė Vida Kuzminskienė.

Sausio 10 d. naujai išrinkta taryba susirinko į pirmąjį posėdį. Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkė Regyna Rakauskė perdavė rinkimų dokumentus. Tarybos narės išsirinko pirmininkę ir sekretorę. Pirmininkės pareigos buvo patikėtos Birutei Šlivinskienei, sekretorės – Vidai Kuzminskienei. Taryba savo darbą pradėjo nuo susipažinimo su veiklos nuostatais, numatytais naujajame Darbo kodekse, diskutavo apie įsisenėjusias mūsų įstaigos problemas.

Genė Juodytė

Sigytos Kavaliauskienės nuotr. Momentai iš pirmojo darbo tarybos posėdžio.