trispalves dovana m 12981Kviečiame dalyvauti Prezidentės ir Suomijos moterų akcijoje „Lietuva –100 – Sveikas, mažyli“ – megzti kojines mažyliams. Rankdarbiai bus skirti visiems 2018 m. gimusiems mažyliams – naujai mūsų šalies kartai, kuri Lietuvai atneš sėkmę ir gerovę.
Rankdarbių laukiame visose rajono bibliotekose.

Pakruojo rajono savivaldybėsJuozo Paukštelio viešoji biblioteka  prisideda prie respublikinės socialinės gerumo akcijos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams „Spalvotas pavasaris“.       
Kviečiame visus mokančius megzti, nerti, siūti, velti ar tapyti šilką dalyvauti socialinėje gerumo akcijoje ir padovanoti bent vieną spalvingą kepurytę (skarelę, šalikėlį.. .) su sunkia onkologine liga kovojančiam vaikui.

Plakatas NBS 2018 728x1024Kartu mes kuriame ateitį

2018  m. balandžio 23–29 d.

Savaitės metu skelbiamos akcijos:  „Padovanokite spaudos prenumeratą bibliotekai“; „Savaitė be delspinigių“;  Jaunimo diena bibliotekoje: „Apsilankyk,  tau atviros durys“;  „Skirkite 2% pajamų mokesčio savo bibliotekai“

PhotoGrid 1515582319410 Gruodžio 27 dieną Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos darbuotojai rinko darbo tarybą. Į tarybą buvo išrinktos vyresn. bibliotekininkė kraštotyrai Genė Juodytė, Vaikų erdvės vyresn. bibliotekininkės Gitana Maasienė ir Birutė Šlivinskienė. Vėliau paaiškėjo, kad į tarybą buvo neteisėtai pasiūlyta, o vėliau ir išrinkta Gitana Maasienė. Ji bibliotekoje dirba trumpiau nei šešis mėnesius. Naujajame Darbo kodekse numatyta, kad tarybos nario darbo santykiai su darbdaviu turi trukti ilgiau kaip 6 mėnesius. Esant tokiai situacijai, G. Maasienės vietą užėmė atsarginių tarybos narių kandidatų sąraše buvusi ir tarp jų rinkimuose daugiausia balsų gavusi Medikonių padalinio vyresn. bibliotekininkė Vida Kuzminskienė.

Sausio 10 d. naujai išrinkta taryba susirinko į pirmąjį posėdį. Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkė Regyna Rakauskė perdavė rinkimų dokumentus. Tarybos narės išsirinko pirmininkę ir sekretorę. Pirmininkės pareigos buvo patikėtos Birutei Šlivinskienei, sekretorės – Vidai Kuzminskienei. Taryba savo darbą pradėjo nuo susipažinimo su veiklos nuostatais, numatytais naujajame Darbo kodekse, diskutavo apie įsisenėjusias mūsų įstaigos problemas.

Genė Juodytė

Sigytos Kavaliauskienės nuotr. Momentai iš pirmojo darbo tarybos posėdžio.