Vartotojų dėmesiui!
Informuojame, kad  nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. biblioteka šeštadieniais nedirbs.
Vartotojus  aptarnausime pirmadieniais–penktadieniais 8.00–18.00 val.
Vaikų erdvėje – 9.00–18.00 val.
Norime priminti,  kad knygas galite grąžinti bet kuriuo paros metu
Knygų grąžinimo dėžėje, esančioje prie bibliotekos įėjimo.

NeregėtaRugpjūčio 13–29 dienomis Pakruojo sinagogoje veiks  Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva".
Parodos autorius Marius Jovaiša – fotografas ir leidėjas, verslininkas, aktyvaus gyvenimo būdo skleidėjas. Nuo 2006 metų jo įsteigta leidykla „Unsees Pictures“ leidžia unikalias oro fotografijų knygas apie Lietuvą ir kitas pasaulio šalis (Meksiką, Belizą, Kubą). 2008-aisiais pristatytas pirmas albumo „Neregėta Lietuva" leidimas išverstas į 11 kalbų, Mariaus Jovaišos nuotraukų parodos surengtos beveik 40 šalių.

filmas filmo dieviskoji tvarka 5a1fdca9a4e52 Gruodžio 29 d. (penktadienį) 18 val. kviečiame Jus į kino seansą Pakruojo sinagogoje. Jūsų dėmesiui režisierės Petra Biondina Volpe filmas „Dieviškoji tvarka“ (2017).
1971-ieji Šveicarijoje. Moteris, nors ir išsilavinus, čia tradiciškai vis dar namų šeimininkė, kurią išlaiko vyras. Ji neturi balso ir parlamento rinkimuose. Įstatymus kuria tik vyrai. Vis dėlto jauna mama Nora suabejoja nusistovėjusia tvarka. Ji dalyvauja streikuose, drąsos ir patyrimo semiasi iš kaimynių italių. Savo užsidegimu į judėjimą įsuka vis daugiau moterų. Nors už savas teises kovojančiųjų gretos gausėja, vyrai į tai ramiai žiūrėti neketina.


Šveicarija, 2017
Žanras: drama
Dialogai: anglų, vokiečių, šveicarų k.
Subtitrai: lietuvių k.
N-13
Bilietų kaina:
Suaugusiems: 3 Eur
Moksleiviams: 2 Eur