Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

20191031Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

 Mokymosi metu Jūs išmoksite:
- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.
- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.
- saugiai naršyti internete,  ieškoti ir rasti aktualios informacijos.       
- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.
- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.
 Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.
 
Registruotis į mokymus galite telefonu (8 421) 61 049 arba el. paštu j.paukstelio@pakruojis.rvb.lt arba užeiti į savo artimiausią biblioteką.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite   https://www.prisijungusi.lt/

1 2

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

Judita Pakruojo J.Paukštelio viešojoje bibliotekoje šiuo metu yra eksponuojama Tarptautinė ekslibrisų paroda „M.K. Oginskis – 250“, skirta M. K. Oginskio 250- osioms gimimo metinėms. Parodoje įprasmintas ne tik LDK politiko ir kompozitoriaus M.K. Oginskio jubiliejus, bet ir asmenybės bei institucijos, kurios vienokiu ar kitokiu būdu populiarina M.K. Oginskio veiklą ir jo palikimą. Parodoje eksponuojami 191 ekslibrisas, kurių autoriai yra 88 dailininkai iš 24 šalių. Ekslibrisai buvo pateikti tarptautiniam konkursui. Paroda yra tikrai graži ir vertinga, bei įdomi. Parodos organizatorius dailininkas A. Čepauskas. Parodoje apsilankė Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos 9 klasės moksleiviai su mokytoja Simona Čemoškaite.

Nuotr. autorė G. Navadunskienė
Paroda veiks iki spalio31d.
Kviečiame apsilankyti.