Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Pakruojo rajono savivaldybė pagal bendradarbiavimo sutartį 2018-2020 metais įgyvendina projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ ir projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Minėti projektai Pakruojo rajono savivaldybės gyventojams suteikia galimybę rajono viešosiose bibliotekose, su atnaujinama kompiuterinė įranga, naudotis nemokama viešąja interneto prieiga bei moko ir skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroninės informacijos resursais.

 

 

mokymaiProjektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus į nemokamus 18 val.  skaitmeninio raštingumo mokymus Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose.

jjnjjjjjPakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiems.

Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

 

Jaunimo reikalų departamentas prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia švęsti: šiais metais jaunimo politikai Lietuvoje – 20 metų.yjkyukl

1996 m. buvo patvirtinta „Valstybinė jaunimo politikos koncepcija“ – praėjo lygiai 20 m. Per šį laikotarpį daug kas pasikeitė, patobulėjo, atsirado naujų galimybių ir informacijos šaltinių.

2016 m. rugsėjo 8–11 d. – jaunimui skirtas savaitgalis. Vyks renginiai, susitikimai, diskusijos, filmų peržiūros ir daug kitų įdomybių.

Visus renginius, organizuojamus Jaunimo reikalų departamento prie SADM, gali rasti „Facebook“ paskyroje.
Daugiau informacijos rasite čia: Daugiau informacijos.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Jaunimo reikalų departamentas prie SADM. 

Pakruojyje vyks šie jaunimo renginiai:

2016-09-08 (ketvirtadienį)  15.00-17.00 val.  L. Giros g. 4, Pakruojis - Žaidimų turnyras
Organizatorius: Pakruojo atviras jaunimo centras  (Rokas Venckus, tel. 8 626 886 98, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

2016-09-08 (ketvirtadienį) 18.00 - 20.00 val.  (Vienybės a. 1, Pakruojis (Pakruojo kultūros centro salėje (II aukštas)) - Protmūšis, skirtas Jaunimo politikos dvidešimtmečiui paminėti

Organizatorius: Pakruojo atviras jaunimo centras  (Rokas Venckus, tel. 8 626 886 98, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Žygimantas Macevičius, tel. 8 673 315 13)

Protmūšis susideda iš 5 turų, o pats žaidimas truks apie 2 val. Kadangi protmūšis yra skirtas jaunimo politikos dvidešimtmečiui, vieno turo klausimai bus susiję su jaunimo politika.

Protmūšio komandą gali sudaryti ne daugiau kaip 6 asmenys (amžiaus cenzo nėra).  Iki rugsėjo 7 d. kviečiame registruotis visas komandas, norinčias tapti šio protmūšio dalyvėmis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 626 88 698 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (8 421) 61 701. Geriausia komanda Lietuvoje bus apdovanota Departamento įsteigtais prizais.

2016-09-08 (ketvirtadienį) 15.00 - 19.00 val.  (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai) - Jaunimo atstovų išvyka į kūrybiško / aktyvaus laisvalaikio idėjų parodą „Ką veiki?" Šiaulių arenoje.   

Organizatorius: Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centras  (Greta Jasiūnienė, tel (8 421) 61 216, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

2016-09-09 (penktadienį) 8.30 - 13.00 val. (Kęstučio g. 4, Pakruojis (Pakruojo rajono savivaldybės mažoji salė  ( I aukštas) - Jaunimo reikalų tarybos narių konsultacija

Organizatorius: Pakruojo rajono savivaldybės administracija  (Dijana Samuitytė, tel. (8 421) 61 701, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Kviečiame visas įstaigas ir organizacijas prisijungti ir rugsėjo 8-11 d. organizuoti renginius jaunimui,  taip pat paraginti jaunimą sudalyvauti Pakruojyje vyksiančiuose jaunimo renginiuose (žaidimų turnyre ir protmūšyje) bei sudaryti sąlygas jaunimui nuvykti ir į Vilniuje vyksiančius renginius (apie renginius Vilniuje rasite „Facebook“ paskyroje)!

Labai kviečiame sudalyvauti protmūšyje ir Jus!