kai atradome namus Knygoje „Kai atradome namus“ bestselerių autorė Susan Mallery kelia klausimą apie šeimą. Kas yra šeima - žmonės, kuriuos jungia kraujo ryšiai ar tie, kuriuos suveda atsitiktinumas arba sąmoningas pasirinkimas.

Patyrusi ne vieną gyvenimo smūgį, Delani Holbruk nepasiduoda ir stengiasi atsitiesti - ji pradeda mokytis ir yra pasiryžusi keistis. Pirmiausia - nustoti varvinti seilę į kostiumuotus vyrus. Bėda ta, kad vienas iš jų, Malkolmas Karlesas, toks patrauklus, kad vargu ar pavyks nekreipti į jį dėmesio. Tačiau ar galima pasitikėti žmogumi, kuris nebendrauja su seserimis? Pasirodo, Malkolmo istorija kur kas sudėtingesnė…

Kai dvidešimt šešerių Kelė Smit sužino, kad turi vyresnį brolį ir jaunėlę seserį, ji nežino, kaip elgtis... Kelė trokša tylos ir ramybės – ką tik kalėjimo bausmę atlikusi mergina žino, kad vienatvė yra nemalonus, tačiau saugus pasirinkimas.

Brolis, Malkolmas, prabangoje užaugęs šeimos verslo paveldėtojas, tėvo įpėdinis, niekad negalvojo, kad prie šeimos pietų stalo atsiras du nauji žmonės, su kuriais teks... dalytis palikimu.

Dvylikametę Keirą auklėjo gatvė ir giminystės ryšys jai nesuprantamas.

Apie šeimą nė nesvajojusi Kelė kartu su seserimi ir broliu dabar gyvena mažos valstybės dydžio rūmuose. Ji ir Keira iškart suranda bendrą kalbą, tačiau Malkolmas savo namuose jaučiasi lyg svetimkūnis. Po truputį aiškėja, kad tapimas šeima reikalauja laiko, kantrybės, atsidavimo ir, svarbiausia, meilės. Kai Malkolmas supažindina seseris su savo drauge, vietinės kavinukės barista Delani, tarp jos ir Kelės iškart užsimezga draugiški santykiai. Tuomet paaiškėja, kad šeima – ne tik kraujo ryšys.

Susan Mallery džiugina skaitytojus ne tik įtraukiančiais siužetais, bet ir puikiai atskleistomis pagrindinių veikėjų emocijomis ir dialogais. Nors kai kurios „Kai atradome namus“ scenos emociškai nelengvos, pasakojama istorija džiugi ir šilta, tad tikrai ne kartą išspausite šypseną ir džiaugsmo ašarą.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Lukoševičė