slibinas vardu nerimas Slibinas Nerimas ir Monika kasdien drauge patiria nuotykių. Jie kartu žaidžia lauke, ir Nerimas padeda abiem sėkmingai grįžti namo. Tačiau naujose situacijose Nerimas nežino, ką daryti. Puolęs į paniką jis neleidžia Monikai nei miegoti, nei susirasti naujų draugų.

Pagrindinės vaikų nerimo priežastys – naujos situacijos ir mėginimas susidraugauti. Kai vaikai dažnai jaudinasi, kiekviena diena atrodo kančia, o ne džiaugsmas. Šiame pasakojime vaikų ir šeimos psichoterapeutė dr. Sharie Coombes siūlo planą, padedantį tramdyti vaiko nerimą ir neleidžiantį jam užaugti iki didžiulio slibino.

arklio dominyko kelione i zvaigzdes 1 „Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes“ - antroji knyga apie laukinį arklį Dominyką, pamilusį rugiagėlę Svajonę.

Dominykas iškeliauja į kosmoso platybes ieškoti savo mylimajai stebuklingo karšto brangakmenio, kuris neatšąla nei rudenį, nei žiemą. Arklys žino, kad užkasus tokį brangakmenį po rugiagėlės šaknimis, toji niekad nebenušals. Dominykas aplanko Mėnulį, paskui Venerą, Jupiterį, Marsą ir kitas aplink Saulę besisukančias planetas. Vienoje jų jis ir randa ieškomą brangakmenį.

Pirmoji autoriaus Vytauto V. Landsbergio knyga „Arklio Dominyko meilė“ buvo išrinkta geriausia 2004 metų knyga vaikams, o trečioji istorija „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“ – geriausia 2011 metų knyga vaikams.

broliai kaledos Laiką sulėtinti galima, jei tik labai užsinori – juk geriems darbams jo pakaks visada.

Kūčių naktį nutinka kai kas netikėta: senasis Niklas Kalėda, visiems žinomas kaip Kalėdų Senelis, smarkiai suserga ir negali išdalyti vaikams dovanų. Skaudama širdimi Niklas priverstas perduoti šį darbą jaunėliui broliui Lučianui, Kalėdas įsivaizduojančiam visai kitaip.

Ironiška, jautri, nenuspėjama istorija „Broliai Kalėdos. Kalėdinė istorija“ nukels į magišką kaukų, trolių, nykštukų, valkirijų ir pasakų veikėjų pasaulį. Pasaulį, stulbinamai panašų į mūsiškį – su visais netobulumais, nesutarimais ir silpnybėmis. Tai šiuolaikiškas pasakojimas apie mūsų vartotojišką, susvetimėjusią visuomenę, socialinę nelygybę, o kartu – apie nuoširdumą, gerumą, draugystę ir ištikimybę.

– Kaip manot, kodėl mes tiek daug perkame? Jis nesuprato, kas ta daiktų galia, traukianti žmones į save kaip magnetas.
<...>
– Gal todėl, kad pirkdami pasijuntame lygūs, o rinkdamiesi – ypatingi...

„Broliai Kalėdos. Kalėdinė istorija“ - skirta kiekvienam, kuris laukia Kalėdų ir širdyje tebėra nors truputį vaikas.

Iš italų kalbos vertė Lina Tilindytė

ko nedaro stiprus tevai Bestselerio „Ko nedaro stiprūs žmonės“ autorė Amy Morin tęsia patarimų seriją ir knygoje „Ko nedaro stiprūs tėvai“ dalijasi strategijomis, kurios padės užauginti psichologiškai atsparius vaikus.

Lengviau auginti stiprius vaikus, nei ateityje taisyti klaidas. Tokios strategijos laikosi vaikų auklėjimo ir saviugdos žanro knygos autorė Amy Morin. Ši moteris daugybę metų verčiasi psichoterapeutės praktika, dirba su sunkiais jaunuoliais, taip pat yra probleminių vaikų ir paauglių globėja. Autorė savo gyvenime patyrė milžiniškų sukrėtimų ir netekčių. Atsilaikyti prieš jas padėjo laiškas sau, kuriame ji surašė 13 dalykų, kurių nedaro stiprūs žmonės. Tai tikrai padėjo ir rašytoja nusprendė panašią strategiją taikyti ir kalbėdama apie vaikų auklėjimą.

Knygoje „Ko nedaro stiprūs tėvai“ rasite trylika skyrių, kurie padės suprasti, kaip pakoreguoti savo elgesį taip, kad vaikai augtų nepriklausomi ir atsparūs gyvenimo negandoms. Šiuolaikiniai tėvai atžalas saugo perdėtai. Natūralu, nes pasaulis pavojingas, o naujieji laikai atneša problemų, apie kurias seniau net nenumanėme. Tačiau vienaip ar kitaip vaikai vis tiek susidurs su atstūmimu, nesėkmėmis ir kitomis bėdomis. Jas įveikti bus daug paprasčiau, jei jau nuo mažumės auginsime stiprius vaikus.

Tad ko nedaro stiprūs tėvai? Jie neleidžia sau įsijausti į aukos vaidmenį. Taip pat jų gyvenimas nesisuka vien tik apie vaiką. Jie nesileidžia manipuliuojami savo atžalų. Neleidžia vaikams išvengti atsakomybės už savo veiksmus ir neprisiima jos sau. Stiprūs tėvai puoselėja savo vertybes ir niekada jų nepamiršta, taip pat leidžia vaikams klysti, nereikalauja tobulumo ir neieško lengviausių kelių.

blogiukai 2 dalis BLOGIUKAI SUGRĮŽO!

10 000 vištų tupi įkalintos narvuose aukštųjų technologijų paukštyne! Kas galėtų jas išlaisvinti? Na, gal ponai VILKAS ir RYKLYS, PIRANIUS ir SMAUGYS...

Kuris dar žinomas kaip Vištų Rijikas?

Kas galėtų NEPAVYKTI?

PASIRUOŠK JUOKTIS SUSIRIESDAMAS, KAI PRASČIAUSIA GERADARIŲ KOMANDA MIESTE LEISIS Į KITUS LINKSMUS NUOTYKIUS!

ATĖJO LAIKAS ANTRAI BLOGIUKŲ DALIAI!

Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė

blogiukai 1 dalis PONAS VILKAS, PONAS RYKLYS,

PONAS SMAUGLYS IR PONAS PIRANIUS.

Jie visi blogiukai, ir visi tai žino. Blogiukai yra grėsmingi, pavojingi ir na... tiesiog BLOGI.

Bet šie vaikinai nori tapti DIDVYRIAIS.

Ir jie ketina to pasiekti darydami gerus darbus... patinka tau tai ar ne.

TVIRTAI LAIKYKIS IR BŪK PASIRUOŠĘS LINKSMIAUSIAI, IŠDYKIAUSIAI IR ŠAUNIAUSIAI KNYGAI, KOKIĄ TIK ESI SKAITĘS. LAIKAS SUSIPAŽINTI SU BLOGIUKAIS!

Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė

Subcategories